Wróć do strony głównej.
Maja 12, 2024, 11:14:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy trzeba mieć przyjaciół?  (Przeczytany 1805 razy)
agustusin
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Marca 26, 2022, 09:01:08 »

Rozmawiałam dziś z mamą o ciąży (jestem w 6 tygodniu ciąży) i powiedziałam jej, że prawdopodobnie nie będę miała baby shower, ponieważ tak naprawdę moim jedynym przyjacielem jest mój mąż i zaczęła mi opowiadać o tych wszystkich sposobach VidMate  Mobdro na zawieranie przyjaźni. Szczerze mówiąc, myśl o tym, że muszę zrobić wszystko, aby zdobyć przyjaciół, naprawdę mnie stresuje. Chyba że coś się wydarzy autentycznie, jestem szczęśliwa sama z mężem, a niedługo z dzieckiem. Co sądzicie na ten temat?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2022, 08:49:01 wysłane przez agustusin » Zapisane
nickfury23
Newbie
*
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #1 : Wrzenia 21, 2022, 09:41:00 »

Hello, come to my website " essay writing service uk reviews " and the guys will help you write your homework for you or help you write your homework. A personal homework writer is here for you. Not only can you write your homework at a low cost, but you can also get support and feedback. They will be happy to write for you , help you structure it or proofread and check for plagiarism. This is where the best writing platforms are assembled .
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!