Wróć do strony głównej.
Maja 13, 2024, 08:13:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pośrednio wezwałem do bycia pewnym mojego zrozumienia autyzmu  (Przeczytany 1236 razy)
ageilmelo
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Maja 19, 2022, 07:59:27 »

Miałem dzisiaj w pracy szkolenie - wspieranie kolegów z autyzmem. Sesja miała na celu wprowadzenie w intersekcjonalność między autyzmem a problemami zdrowia psychicznego w miejscu pracy.

Sesja miała kilku prezenterów z autyzmem, ale była prowadzona przez gospodarza NT, który przez kilka lat pracował z osobami z autyzmem.
192.168.0.1 router login 192.168.l.l
Pierwszą rzeczą, jaką zrobił gospodarz, było poproszenie wszystkich, aby ocenili siebie w skali od 1 do 10 na temat tego, jak dobrze rozumieją autyzm i zdrowie psychiczne. Jestem autystyczna, mój mąż cierpi na autyzm i ma poważne problemy ze zdrowiem psychicznym związanym z jego autyzmem i jest to moje szczególne zainteresowanie, więc stawiam 8 w dół, biorąc pod uwagę kontekst, o którym większość osób na treningu prawdopodobnie nie wie nic lub bardzo mało to.

Gospodarz następnie wskazał, że „ktoś położył ósemkę! Cóż, pracowałem z osobami z autyzmem od pięciu lat i nadal oceniam siebie tylko na 5”

Nie jestem pewien, czy zakładano, że nie będzie osób z autyzmem na wezwanie, czy osoby z autyzmem nie będą dobrze orientowały się w autyzmie i zdrowiu psychicznym, czy też zinterpretowałam skalę 1-10 inaczej niż zamierzałam, ale zirytowało mnie piekło. Po co zadawać pytanie w skali od 1 do 10, jeśli niektóre odpowiedzi są tak nie do przyjęcia, że ​​zareagujesz w ten sposób, jeśli ludzie je wybiorą?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2022, 02:01:56 wysłane przez ageilmelo » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!