Wróć do strony głównej.
Maja 07, 2024, 12:41:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy ktoś inny pije tylko ten sam napój/to samo jedzenie?  (Przeczytany 1196 razy)
ukhanjemb
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Wrzenia 22, 2022, 04:33:15 »

Byłem tego ciekawy i rozmawiałem o tym z kilkoma przyjaciółmi, ale byłem ciekawy. Czy ktoś inny pije tylko jeden napój i ma to jedno jedzenie, które ZAWSZE jesz, bez względu na wszystko?

Moim tym samym/bezpiecznym napojem jest herbata. Ściśle mówiąc słodka mrożona herbata, mam tę jedną markę, którą ZAWSZE dostaję! Piję tylko herbatę Milos, nic więcej. Kiedy coś wydaje się niepewne, wiem, że mogę to wypić i zawsze jest tak samo. Mam też te same kubki, z których go piję i te same kostki lodu. Zaskoczyło mnie na początku zeszłego roku i nigdy się nie poddałem. Przed moim innym tym samym/bezpiecznym napojem był sok z marakui, owoce i mleko.
192.168.0.1 router login 192.168.l.l.link/
Teraz kilka dni mieszam połowę herbaty i połowę wody, aby obniżyć kofeinę i wydłużyć jej działanie.

Dla tych samych produktów, jego chleb z kwaśnego ciasta i krakersy z wielorybów już teraz. Ale jestem z nimi bardziej elastyczny w porównaniu z moimi napojami.

Czy zdarza się to komuś? A jeśli tak, jaki jest twój?
« Ostatnia zmiana: Padziernika 03, 2022, 08:04:20 wysłane przez ukhanjemb » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!