Wróć do strony głównej.
Maja 04, 2024, 05:16:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Telewizja i radio w domu  (Przeczytany 2723 razy)
MartaIyad
Newbie
*
Wiadomości: 0


« : Marca 03, 2022, 10:26:16 »

Witam,
Jestem ty nowa i dopiero zacznę terapię bo czekam na książki i wszystkie materiały do nauki. Mieszkam w Paryżu, więc przesylka troche trwa.

Jak na razie wyłączyłam w domu telewizor, muzyki słucham tylko w słuchawkach, wyrzuciłam baterie z pilota i zabawek. Juz jest poprawa, moj syn 3 lata i 2 miesiące już reaguje na imie (nie zawsze ale jednak), patrzy w kierunku w którym mu pokazuje itp.

Mam tylko jeden problem a mianowicie "rozłączenie " męża. Jak tylko wraca z pracy to ogląda rozne filmiki na telefonie i nie chce tego robic w słuchawkach tak jak reszta domowników. Czy to ze moj syn slucha np wiadomości ale nie oglada to tez ma na niego wpływ ?
Czy moze zepsuć i to dosłownie mezowi ten telefon?

Dziękuję bardzo serdecznie za porady.

Marta
Zapisane
Jesse09
Newbie
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #1 : Kwietnia 30, 2022, 03:56:27 »

Rozglądam się i nie mogę znaleźć żadnej literatury na temat tego zjawiska (poza vidmate kilkoma forami, na których niektórzy nauczyciele mówią o tego rodzaju problemie).
Zapisane
doria
Newbie
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #2 : Padziernika 24, 2022, 04:07:40 »

Słyszałam o ofercie jaką ma inea i tam masz nie tylko telewizję hiway gdzie sobie dowolnie dobierasz kanały ale tez dostęp do szybkiego internetu bez limtu
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!