Wróć do strony głównej.
Maja 09, 2024, 10:29:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Social Media Marketing  (Przeczytany 800 razy)
Badur
Newbie
*
Wiadomości: 11


« : Maja 10, 2023, 03:18:07 »

Ahoj všichni! Chci se dozvědět více o kurzu „Marketing sociálních sítí“ v ČR. Co přesně tento kurz pokrývá? Mám si vybrat tento kurz, pokud chci studovat marketing na sociálních sítích?
Zapisane
fxacdu
Newbie
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #1 : Maja 10, 2023, 03:19:46 »

Ahoj! Absolvovala jsem kurz „Marketing sociálních sítí“ na vzdělávací platformě Laba a mohu vřele doporučit! Kurz pokrývá všechny hlavní aspekty marketingu na sociálních sítích, včetně tvorby obsahu, správy komunity, analýzy a reklamy. Získáte praktické dovednosti a znalosti, které můžete ihned uplatnit v praxi. Kurzy jsou velmi vhodné pro studium v ​​online formátu, mohl jsem studovat kdykoli pro mě vyhovující, aniž bych opustil domov. Kurzy mají také možnost nechat si poradit od zkušených učitelů a komunikovat s ostatními studenty. Kurzy jsou dlouhé 6 týdnů, ale můžete je absolvovat rychleji nebo pomaleji v závislosti na vašem rozvrhu a tempu učení. Náklady na kurzy jsou velmi rozumné, zejména s ohledem na množství materiálu a praxe, kterou získáte. Obecně jsem s kurzy velmi spokojen a doporučuji je každému, kdo se chce naučit marketing na sociálních sítích https://l-a-b-a.cz/lecture/163-social-media-marketing.
Zapisane
ajit.tajuan
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 : Maja 11, 2023, 09:15:11 »

Moim zdaniem najlepszą inwestycją są zakłady sportowe. W końcu to najprzyjemniejszy i najszybszy sposób na powiększenie swojego kapitału. Wejdź na ten link i przekonaj się sam - bonus bez depozytu 2022 bukmacher.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!