Wróć do strony głównej.
Maja 14, 2024, 11:59:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jakie są twoje najbardziej oczywiste cechy posiadania zespołu Aspergera?  (Przeczytany 1481 razy)
hiksemebs
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Czerwca 16, 2022, 08:00:55 »

Powiedziano mi, że bardzo dobrze to ukrywam, w co trudno mi uwierzyć i szczerze mówiąc, wyczerpujące, cały czas fałszując wyświetlacz. Szczerze mówiąc nie wiem, jakie cechy, które dają, a których nie rozdają, są w moim imieniu, z mojej własnej perspektywy wydaje się dość oczywiste, że ją mam, szczególnie w miejscach publicznych, ale ludzie, których znam, powiedzieli, że trudno to powiedzieć Mam to, więc jestem zdezorientowany. Jakie są twoje najbardziej oczywiste cechy? Co ukryłeś najlepiej? Myślę, że jedyną osobą, nad którą jestem na szczycie, jest zarządzanie sytuacjami społecznymi i czytanie innych, nie mam trudności z wiedzą, jaki właściwy sposób zachowywać się w sytuacjach społecznych, a jedną cechą, którą zdecydowanie miałem przed zdiagnozowaniem, była niemożność czytać innych we właściwy sposób i brać rzeczy zbyt dosłownie, nie będąc w stanie czytać dowcipów, które już dawno minęły.
Tweakbox Appvalley https://vlc.onl
Jakie były charakterystyczne znaki przed zdiagnozowaniem? Jakie są i nie są twoje oczywiste cechy?
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2022, 09:34:33 wysłane przez hiksemebs » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!