Wróć do strony głównej.
Maja 13, 2024, 12:20:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: początek.  (Przeczytany 8053 razy)
zaniepokojona
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Grudnia 16, 2013, 08:11:54 »

Witam,

Nasza droga diagnostyczna dopiero się rozpoczęła..moje dziecko ma 16 miesięcy i od niedawna jestem bardzo zaniepokojona jego zachowaniami (obsesyjne przywiązanie, kontakt wzrokowy przestał istnieć, tak samo reakcja na imię, wiele by pisać). Jestem po prostu przerażona i nie wiem co robić.
Chciałabym uzyskać informacje, jak wygląda przebieg terapii np w Synapsis, czy jest ona odpłatna? Nie chciałabym czekać teraz na swoje miejsce w kolejce przez pół roku z NFZ..jestem w stanie płacić za terapię, jeśli w ogóle coś takiego jest możliwe. Naprawdę jestem zielona w tym temacie, proszę o jakiekolwiek wskazówki..

Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #1 : Grudnia 16, 2013, 11:55:28 »

Dobry wieczór, Pani Dziecko jest małe, wiele można zrobić i wprowadzić dziecko na właściwą ścieżkę rozwoju. Ktoś jednak musi Pani na początku pomóc. Proszę poszukać terapeutów na stronie www.szkolakrakowska.pl
Na tym forum jest także wiele wątków dotyczących autyzmu, pracy z dzieckiem w domu.
Trzeba rozpocząć działanie szybko, bo tylko teraz są ogromne szanse.
Musi Pani wybrać metodę, bo nie da się łączyć różnych podejść. "Synapsis" prowadzi terapię behawioralną, której nie polecam.
Proszę zapoznać się z książką "Wczesna diagnoza i terapia autyzmu". Są tam opisane ćwiczenia, pogram terapii i przykłady zajęć.

Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!