Wróć do strony głównej.
Maja 08, 2024, 12:34:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: podręczniki dla I klasy  (Przeczytany 7304 razy)
kaasia
Newbie
*
Wiadomości: 20


« : Kwietnia 03, 2013, 01:17:42 »

Dzień dobry

Od kilku miesięcy korzystam z serii Kocham Szkołę - przerabiamy z pierwszoklasistką podręcznik i ćwiczenia w domu, w szkole korzysta z innego programu. Próbowałam podsunąć nauczycielom ten podręcznik do korzystania w szkole, ale pojawił się problem części matematycznej, której w podręczniku nie ma. Jak w praktyce można to rozwiązać? Inne wydawnictwa mają w pakiecie całość materiału, nie spotkałam się z osobnym podręcznikiem do matematyki dla klasy I. Czy jest przewidziana jakaś kontynuacja serii?
Czy do II klasy można wybrać dowolny podręcznik (pakiet), czy jest jakiś szczególnie polecany?

Pozdrawiam wielkanocnie
kasia
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #1 : Kwietnia 08, 2013, 09:42:31 »

Droga Pani Kasiu, dopóki nie ma kontynuacji podręcznika "Kocham szkołę" musi Pani polegać na swojej intuicji i wybrać, to co Pani serce i wiedza dyktują.
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
kaasia
Newbie
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #2 : Kwietnia 30, 2013, 09:09:53 »

Pani Profesor,
z Pani odpowiedzi wynika, że jest w planie kontynuacja podręcznika Kocham szkołę - to świetna wiadomość!

Czy jest w planie wznowienie książki Symultaniczne ćwiczenia ortograficzne? Nie mogę jej nigdzie dostać, nawet wypożyczyć. A może jest jakaś inna propozycja ćwiczeń ortograficznych dla dzieci?

Pozdrawiam

Kasia
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #3 : Maja 03, 2013, 09:12:01 »

Droga Pani Kasiu, proszę napisać do Wydawnictwa Edukacyjnego w sprawie dodruku "Symultanicznych ćwiczeń ortograficznych".
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!