Wróć do strony głównej.
Maja 13, 2024, 05:29:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Studia logopedyczne  (Przeczytany 7418 razy)
DorotaM
Newbie
*
Wiadomości: 3


« : Padziernika 01, 2013, 08:11:21 »

Dobry wieczór,
przepraszam, jeśli umieszczam wiadomość w niewłaściwym miejscu, ale nie chciałam myszkować za prywatnym adresem mailowym Pani profesor, gdyż sprawa nie jest aż tak ważka.
Mieszkam w Legnicy i naturalnie pierwszym (bo najbliższym) ośrodkiem akademickim, który bierze się tu pod uwagę jest Wrocław, a l e nie znaczy to, że jest to zawsze kierunek właściwy. Jestem absolwentką wrocławskiej filologii polskiej (licencjat+magisterium), obecnie zdobywam kwalifikacje z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W przedszkolu, w którym pracuję, zajmuję się między innymi terapią pedagogiczną. Chciałabym rozpocząć studia logopedyczne - w trakcie zdobywania wiedzy o wczesnej interwencji terapeutycznej zwłaszcza w kierunku profilaktyki dysleksji - poznałam (poznaję nadal) Metodę Krakowską. Ukłuło mnie przeczucie, że to coś dla mnie - bliskie moim poglądom, predyspozycjom. Niestety, pełnoetatowa praca i odległość między Legnicą a Krakowem oddalają mnie od Podyplomowych Studiów Logopedycznych w Krakowie. Stąd moja prośba o pomoc - poradę, czy bliżej Dolnego Śląska znajdę specjalistów kształcących słuchaczy w duchu Metody Krakowskiej? Czy istnieje jakaś alternatywa albo sposób na skomasowane odbywanie zajęć w Krakowie (może dłuższe sesje, trudno powiedzieć). Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki,
łączę serdeczne pozdrowienia
Dorota M.
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #1 : Padziernika 02, 2013, 12:25:35 »

Droga Pani Doroto, ma Pani dwie możliwości - Studiowanie Wczesnej Interwencji Terapeutycznej i Logopedycznej (3 semestry, zjazd i raz w miesiącu od piątku do niedzieli (mamy studentki z Francji, Szwajcarii, Anglii) jeśli to nie będzie możliwe to prowadzimy kursy i szkolenia. Na terenie Dolnego Śląska już było kilka szkoleń, nie wiem kiedy i czy będą, to zawsze zależy od środowiska, które chce zorganizować szkolenie i oczywiście czasu wykładowców.
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!