Wróć do strony głównej.
Maja 05, 2024, 03:41:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Podziękowanie  (Przeczytany 14752 razy)
agat
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Lutego 03, 2011, 09:27:37 »

Bardzo chciałam podziękować za serię "KOCHAM CZYTAĆ"
Trafiłam na nią dzięki terapeutce SI naszego synka. Oliwier w wieku 2 lat mówił tylko mama i tata więc trafiliśmy do ośrodka. Na przełomie września i października pojawiły się pierwsze efekty pracy z logopedą i terapeutami . Oliwier zaczął coś więcej mówić naśladować zwierzątka. Pod koniec listopada kupiliśmy pierwsza książeczkę z serii i Oliwier od razu ją polubił. O wiele ładniej czytał sylaby niż je wypowiadał w wyrazach. Teraz przerobiliśmy już sześć zeszytów a mowa synka (teraz 2 lata 7 miesięcy) o wiele, wiele się poprawiła. Sam bierze książeczki i przychodzi na kolana by czytać albo sam z siebie powtarza ulubione sylaby np. IPI, OPO itd... Dzięki książeczkom z serii KOCHAM CZYTAĆ dużo pracujemy w domu a czytanie to jest to co nasz synek lubi najbardziej.
Teraz mówi już prostymi zdaniami i jest przez nas rozumiany.
Jeszcze raz dziękuję Uśmiech
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #1 : Lutego 05, 2011, 12:40:13 »

Droga Mamo Oliwiera, bardzo dziękuję za list i zdjęcie Synka. To coś cudownego zobaczyć jak dwulatek z radością czyta. To dla mnie wielka nagroda!! Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów edukacyjnych a Oliwierkowi radosnego czytania. Gdy Synek pójdzie do szkoły będzie czytał ze zrozumieniem i podejmował wszystkie wyzwania, bo wczesna nauka czytania buduje także w dziecku pozytywny obraz własnej osoby i motywację do pracy.
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
agat
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Lutego 07, 2011, 10:17:27 »

Z wielką chęcią podzielę się z Panią również filmikami z naszych ostatnich zabaw z czytaniem. Widać tam jak Oliwierek lubi czytać bo aż skacze z radości gdy wie co jest napisane na karteczce Chichot

http://www.youtube.com/watch?v=XAR3GfowQdw

http://www.youtube.com/watch?v=hh68hNcMHbw

Zapraszam też Panią na nasz blog gdzie zachęcam również inne mamy do takiej właśnie nauki czytania maluchów. 
http://malyfigielek.blogspot.com/

Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję
Agnieszka.
Zapisane
konik
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #3 : Sierpnia 24, 2011, 09:14:02 »

Ja również bardzo dziękuję za serię książeczek .
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #4 : Sierpnia 24, 2011, 10:17:17 »

Drogi Koniku, dziękuję za ciepłe Słowa. Umiejętność czytania jest najlepszym prezentem jaki możemy dać naszym dzieciom. A teraz są już 2 pierwsze książeczki Kocham Czytać - w języku niemieckim - dla dzieci niemiecko języcznych i dwujęzycznych.

Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!