Wróć do strony głównej.
Maja 10, 2024, 06:53:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: „to dobre maniery” nie, po prostu masz problemy z gniewem  (Przeczytany 1289 razy)
ajagskara
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Kwietnia 04, 2022, 04:34:32 »

ta starsza pani jadła ze mną stół i zapytała, czy umiem trzymać nóż i widelec. w pewnym kontekście robię wszystko bez użycia kciuka, więc trzymam i używam większości rzeczy w inny sposób, ponieważ zręczność jest moim szczególnym zainteresowaniem. wielokrotnie powtarzała mi, że to bardzo niegrzeczne, żeby nie robić wszystkiego tak, jak wszyscy Tweakbox Appvalley https://vlc.onl. Zawsze wiedziałem, że ludzie będą wkurzeni tym, jak używam rąk, a teraz znam słowo, które opisuje, dlaczego. maniery. zapytałem ją, jak to jest niegrzecznie cieszyć się czymś? powiedziała mi, że tak po prostu jest, jak powiedzenie „proszę i dziękuję”. te nie są równoważne. angażowanie się w to, jak ktoś inny decyduje się umieścić swoją sieć składników odżywczych między ich wyrostkami, to nie to samo, co chęć zapewnienia, że ​​ktoś docenia to, co dla niego robisz. użyła przykładu bycia w restauracji z partnerem. więc trzymaj się, jeśli idę do restauracji i płacę za drogie jedzenie, spodziewam się, że ludzie będą odwrócić wzrok, jeśli zacznę robić bombę rurową, nie mówiąc już o tym, jak trzymam widelec. a jeśli partner ma mnie na tej podstawie oceniać? cóż, to mówi mi wszystko, co muszę o nich wiedzieć. Zmieniłem się na tyle, by dopasować się do tych głupich standardów i nie pozwolę nikomu powiedzieć mi, jak mogę coś trzymać. zmienię wyraz twarzy, poćwiczę ton, poprawny chód, ale moje palce są tylko dla mnie i będę ich używał tak, jak chcę. to wszystko. Dziękuję Ci
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2022, 01:04:20 wysłane przez ajagskara » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!