Wróć do strony głównej.
Maja 20, 2024, 06:08:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dlaczego ludzie nie czytają znaków?  (Przeczytany 1568 razy)
kinporsch
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Maja 23, 2022, 12:35:41 »

Cały czas czytam znaki. Wiele informacji uzyskasz po prostu czytając znak lub po prostu cokolwiek. Moi rodzice zawsze kwestionują, co to jest, a kiedy patrzę na to i mówię im, że mówią „co?” a ja mówię „to tutaj jest napisane” i wskazuję na znak lub etykietę. To trochę dziwne dla mnie, że ludzie nie czytają znaków tak często, jak myślałem, biorąc pod uwagę, że celem znaków jest czytanie. Czytam je wszystkie, prawie zawsze jestem świadomy swojego otoczenia i zawsze upewniam się, że dokładnie wiem, co mnie otacza, ale moja rodzina po prostu zgaduje, jak sobie poradzą, ale myślę, że to im pasuje.
Zapisane
subevenis
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : Czerwca 10, 2022, 02:04:18 »

 Niezdecydowany
Cały czas czytam znaki. Wiele informacji uzyskasz po prostu czytając znak lub po prostu cokolwiek. Moi rodzice zawsze kwestionują, co to jest, a kiedy patrzę na to i mówię im, że mówią „co?” a ja mówię „to tutaj jest napisane” i wskazuję na znak lub etykietę. To trochę dziwne dla mnie, że ludzie nie czytają znaków tak często, jak myślałem, biorąc pod uwagę, że celem znaków jest comegle
xenderzytanie. Czytam je wszystkie, prawie zawsze jestem świadomy swojego otoczenia i zawsze upewniam się, że dokładnie wiem, co mnie otacza, ale moja rodzina po prostu zgaduje, jak sobie poradzą, ale myślę, że to im pasuje.
issue got solvedd
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!