Wróć do strony głównej.
Maja 03, 2024, 07:32:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak mogę się zrelaksować z moim terapeutą?  (Przeczytany 643 razy)
maskabone
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Marca 14, 2023, 03:46:51 »

Ja (26F) jestem w stanie zejść głęboko z moim terapeutą. Potrafię płakać i mówić o smutnych, bolesnych rzeczach. Ale zauważyłem, że mam problemy z byciem beztroskim lub żartobliwym z moim T.

Czuję, że ludzie chodzą na terapię z powodu ciężkich rzeczy i chociaż jest to pomocne, czuję, że potrzebuję pomocy w przeciwnej dziedzinie. Nie pokazuję mojej figlarnej, ciekawej lub zabawnej strony wielu ludziom. Z tego powodu walczę społecznie o nawiązywanie kontaktów, ponieważ ludzie myślą, że jestem zbyt nieśmiały, zbyt nudny lub zbyt nadęty. Z tego powodu staram się nawiązywać nowe przyjaźnie, a romantyczne związki w zasadzie dla mnie nie istnieją.

Mój stosunek do mojego T jest dobry, ale jest też w pewnym sensie trochę „zapięty”. Czuję się bardzo nieśmiały, żeby się z nim rozstać. Wie, że podczas terapii czuję napięcie i zapewnia mnie, że wszystko jest w porządku. Powie: „z czasem nauczymy się razem odpoczywać” i szczerze mówiąc nie wiem, co to znaczy i jak to wygląda… I to mnie niepokoi. Chcę związać się z moim T, ale nie wiem jak. Czuję, że to musi iść w obie strony.

Nie wiem jak mam się "odprężyć" w tajemnicy... Czy to ma sens?

Moje T jest dla mnie zagadką Tweakbox Appvalley https://vlc.onl i nie proszę o historię życia, ale dla mnie „zrelaksowanie” wiąże się z ciekawością i otwartością z mojej strony i nie wiem, jak mogę się tam dostać, jeśli nie jestem pewien granic terapii?

Co dla ciebie oznacza „zrelaksowany”? Jak byś zareagował, gdyby twój klient powiedział ci, że ma z tym problem? Czy kiedykolwiek masz „zabawę” w terapii i czy to uzdrawia? O jakich rzeczach warto rozmawiać, aby klient czuł się z Tobą bardziej zrelaksowany i swobodniejszy?
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2023, 04:36:46 wysłane przez maskabone » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!