Wróć do strony głównej.
Maja 02, 2024, 11:19:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Doświadczanie utraconego poczucia tożsamości  (Przeczytany 1373 razy)
begnpitch
Newbie
*
Wiadomości: 3


« : Padziernika 29, 2021, 06:09:52 »

Około 6 tygodni temu zdałem sobie sprawę, że nowa grupa, z którą się spotykałem, została zdiagnozowana jako neuroróżnorodna i powiedzieli mi, że nie sądzą, że jestem typową neurologią, co miałoby sens - naprawdę lubiłem spędzać czas z tą grupą (większość kręgów towarzyskich, które nie mam t koniec z utrzymaniem komunikacji).

Zapytałem, a oni podejrzewali autyzm z porówappvalley tutuapp tweakbox
nywania historii z dzieciństwa, specjalnych zainteresowań, zachowań związanych z jedzeniem, rutynowych załamań, stimmingu itp.

Teraz niestety jestem odłączony od grupy iw innym kraju (nadal komunikujemy się codziennie poprzez niezgodę, co trochę pomaga).

Obecnie nie znalazłem innej grupy neuroróżnorodnych ludzi, z którymi mógłbym się towarzysko i trudno mi być sobą z innymi – i czuję się dość samotny

Czy można udawać autyzm? Nie sądzę, że jestem, ale myślę, że w przeszłości wykonałem całkiem dobrą robotę w maskowaniu tego (chociaż mój najlepszy przyjaciel, którego znam od ponad 5 lat, który mnie wspiera, informuje mnie, że nie). Chcę zostać zdiagnozowany, chociaż słyszałem problemy podczas próby uzyskania oceny dla dorosłych w Anglii

I to poczucie utraty tożsamości – ktoś doświadczył/wie, jak temu pomóc?
« Ostatnia zmiana: Padziernika 30, 2021, 03:46:41 wysłane przez begnpitch » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!