Forum Serwisu Logopedycznego

Pytania do naszych terapeutów => Dysleksja => Wątek zaczęty przez: Brooks Wrzenia 23, 2022, 07:51:30Tytuł: Jak powiększyć obraz na Instazoom
Wiadomość wysłana przez: Brooks Wrzenia 23, 2022, 07:51:30
Jeśli chcesz powiększyć obraz na insta zoom (https://instazoom.net/) musisz przestrzegać pewnych wskazówek. Najpierw upewnij się, że publikowany obraz jest w formacie obsługiwanym przez Instazoom. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś przesłać obraz o rozdzielczości 1080 pikseli lub wyższej. W przeciwnym razie Instazoom przytnie go i zmieni rozmiar.

Następnie otwórz Instazoom w przeglądarce, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze. Nie będziesz mógł kliknąć zdjęcia w swoim kanale, ale możesz otworzyć je w nowej karcie i kliknąć. Po obejrzeniu pełnowymiarowej wersji obrazu możesz zapisać go do wykorzystania w przyszłości. Pamiętaj, że ta metoda działa tylko w przypadku pierwszego zdjęcia w poście.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, użyj formatu obrazu obsługującego współczynnik proporcji 1:1 lub większy. Instazoom przechowuje różne rozmiary zdjęć i filmów do różnych celów. Możesz wyświetlić wymiary i proporcje oryginalnego zdjęcia w ustawieniach aplikacji. Zauważysz, że obrazy na pulpicie i w aplikacji są znacznie mniejsze niż te, które przesyłasz.

Możesz także edytować swoje zdjęcia, aby upewnić się, że mają prawidłowe wymiary. Zalecane wymiary Instazoom dla zdjęć w orientacji poziomej to 1080 x 566 pikseli. Jeśli jednak publikujesz zdjęcia portretowe, zalecane wymiary to 16:9 lub 4:5.

Aby przyciąć zdjęcie profilowe Instazoom tak, aby pasowało do Instazoom, musisz użyć narzędzia takiego jak PicMonkey. Ta strona umożliwia importowanie zdjęcia z Facebooka lub z urządzenia mobilnego. Po wybraniu odpowiedniego rozmiaru przycinanie zdjęcia jest szybkie i łatwe. Po uzyskaniu odpowiedniego rozmiaru możesz przesłać go do Instazoom.