Wróć do strony głównej.
Maja 01, 2024, 11:26:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: turnus rehabilitacyjny  (Przeczytany 14678 razy)
ElaT
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Marca 25, 2012, 08:06:15 »

Witam Pania Profesor,
na wstepie przepraszam za brak polskich znakow- problem techniczne:/
pracuje z moim 3,5 letnim autystycznym synkiem od niedawna metoda Krakowska i widze juz drobne postepy..zaczyna powtarzac pierwsze samogloski:) pytanie moje moze troszke glupie, ale pragne zapytac czy nie ma turnusow rehabilitacyjnych typowo logopedycznych,prowadzonych typowo metoda krakowska..znalazlam inne, ale oparte glownie na Tomatisie.. a tego nie potrzebujemy..mieszkamy w malej miejscowosci, na wizyty u terapeuty, ciezko o jakiekolwiek dofinansowania..mam nadzieje, ze moze podsunelam pomysl, bo naprawde duzo chetnych osob by sie znalazlo..pozdrawiam..
Zapisane
martkazst
Newbie
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #1 : Marca 25, 2012, 09:18:35 »

Czesc Uśmiech wprawdzie czekasz nie na moja odpowiedz, ale wiem, ze sa takie turnusy wejdz sobie na strone www.pierwszeslowo.pl
Marta
Zapisane
ElaT
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Marca 26, 2012, 06:49:11 »

dziekuje za odp:)dowiadywalama sie juz i niestety terminy na rok 2012 pozajmowane:(Smutny czekamy na liscie rezerwowej...a naprawde czas nas nagli..boje sie, ze jesli teraz ta mowa nie ruszy, to bedzie dzieckiem baardzo zaburzonym..robimy co mozemy, ale fajnie by bylo spojrzec na nasze wysilki oczyma kogos z zewnatrz, by doradzil..dzis zdecydowalam , ze pojedziemy do Pani Wianeckiej na wizyte..lepszego wyjscia na razie nie widze..pozdrawiam forumowiczki:)
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #3 : Marca 29, 2012, 12:30:10 »

Droga Pani Elu, nie wszyscy, którzy piszą, że pracują metodą krakowską w istocie ją znają i stosują. Pełna lista osób, które szkoliły się u mnie i znają WSZYSTKIE elementy metody jest na stronie www.szkolakrakowska.pl
Nie wystarczy jedynie Manualne Torowanie Głosek. Pani Elżbieta Wianecka zawsze stosuje także terapię rozwojową. Najlepiej gdyby udało  się być u niej na terapii 3-4 dni.
Co do turnusów, nie prowadzimy ich, bo to zbyt obciąża budżet rodzin. Turnus to przecież dodatkowe opłaty za pomieszczenia, jedzenie - trzeba opłacić dodatkowo 3 czasem cztery różne firmy. Rachunek ekonomiczny jest prosty. Najwięcej zajęć z terapeutą, by zrobić początek, pokazać rodzicom, jak ćwiczyć, by mogli, jak Pani Marta z naszego forum sami prowadzić zajęcia. To jest bolesna prawda ekonomiczna. Ale porozmawiam z moimi współpracownicami, czy można zrobić takie tygodniowe pobyty w Krakowie.
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!