Wróć do strony głównej.
Kwietnia 28, 2024, 06:02:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: dwujezyczna coreczka - problemy  (Przeczytany 33132 razy)
Patka07
Newbie
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #15 : Listopada 22, 2014, 09:48:13 »

Dziekuje bardzo za pdpowiedz. Maz jest polakiem i to jest chyba najgorsze w tym wszystkim :(Na swieta bedziemy w polsce od 26 grudnia do 4 stycznia - licze sie z tym ze to okres urlopowy, rodzinny ale czy jest jakakolwiek opcja spotkania sie z Pania i zdiagnozowania Hani? Pozdrawia Patrycja, mama Hani
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #16 : Listopada 22, 2014, 01:35:16 »

Droga Mamo Hani, jeśli będę w Krakowie (tego jeszcze nie wiem), to 2 lub 3 stycznie mogłaby się spotkać z Hanią. to wszystko zależy od naszych rodzinnych planów. Proszę napisać do mnie około 15 XII.
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Patka07
Newbie
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #17 : Listopada 23, 2014, 02:49:44 »

Dziekuje baaardzo i na pewno napisze
Zapisane
Patka07
Newbie
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #18 : Grudnia 14, 2014, 10:10:39 »

Dobry wieczor Pani Jagodo. Przypominam sie w sprawie naszego spotkania Uśmiech  mama Hani
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #19 : Grudnia 21, 2014, 10:14:18 »

Dobry wieczór mogę spotkać się z Hanią w poniedziałek 29 grudnia o godzinie 11:oo, następnego dnia rano wyjeżdżam w góry. Mapkę znajdzie Pani na stronie głównej. Proszę o informację, czy Pani będzie.
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Patka07
Newbie
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #20 : Grudnia 22, 2014, 09:40:23 »

Dobry wieczor Uśmiech oczywiscie ze bedziemy Uśmiech dziekuje bardzo
Zapisane
inger
Newbie
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #21 : Listopada 01, 2015, 03:24:09 »

Dzień dobry! Melduję się ponownie, po 3 latach od mojego pierwszego listu z prośbą o pomoc.
Chcę napisać, że moja córcia jest wspaniałym, normalnym, bardzo rozwiniętym językowo (i nie tylko!) dzieckiem.
Właśnie poszła do 1 klasy szkoły podstawowej (w tym roku kończy 6 lat) i radzi sobie wybitnie. Nieskromnie napiszę, że jest najlepsza z całej klasy, i oby tak dalej. Umie czytać, liczy, dodaje, odejmuje, jest bardzo socjalna, wrażliwa, wspaniale rysuje. Zaczęła się interesować językiem angielskim, więc uczy się go dodatkowo.
Nie mamy żadnych problemów rozwojowych, jest właściwie odwrotnie  Duży uśmiech Ma wspaniały kontakt z babcią polską i norweską, bez problemów w komunikacji (aż dziwnie jest mi to pisać, takie to oczywiste teraz!).

Pani Profesor, jestem pewna, że to dzięki Pani pomocy (książeczki "kocham czytać" i inne polecone). Jestem bardzo szczęśliwa, że moje dziecko tak się rozwinęło Uśmiech Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJĘ!  Uśmiech
I pozdrawiam z jesiennej Norwegii!
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #22 : Listopada 15, 2015, 10:15:09 »

Dobry wieczór, bardzo, bardzo dziękuję za list. Na forum najczęściej czytam o problemach a gdy one miną rodzice nie zawsze mają czas i sposobność, by się podzielić radościami. To dla mnie wielka nagroda.
Nie mam wątpliwości, że Córeczka jeszcze Panią zadziwi tempem rozwoju i sukcesami edukacyjnymi. Z pewnością będzie z ogromną łatwością uczyć się kolejnych języków. Zrównoważona dwujęzyczność i wczesna nauka czytania to lepsze niż posag.

Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!