Wróć do strony głównej.
Maja 01, 2024, 07:40:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: autyzm a ADHD  (Przeczytany 14328 razy)
marzena1982
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Maja 21, 2010, 09:06:37 »

witam serdecznie mój synek ( 5 lat) ma stwierdzone zachowania atystyczne,obecnie od rokU  troche wiecej mówi i skupia sie lecz mam problem z jego zachowaniem.kiedy na chwile ktoś sie nim nie interesuje lub nie poświeca mu czasu wtedy jest bardzo nerwowy i okropnie robi na złość ,pani w przedszkolu mówi że jej to wygląda za ADHD ,czy jest to możliwe ? okropnie krzyczy i bije dzieci a w domu jest lepiej ,czy moze mi Pani podpowiedzieć gdzie mam sie udać co robić ? marzena,dziekuje
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #1 : Maja 23, 2010, 09:54:46 »

Droga Pani Marzeno, proszę napisać gdzie Pani mieszka, bym mogła znaleźć kogoś kto poprowadzi terapię Synka. Jest już bardzo późno, bo u pięciolatka wiele zachowań się utrwaliło, ale koniecznie należy rozpocząć terapię. Najważniejsze jest budowanie systemu językowego, wczesna nauka czytania, praca nad rozumieniem emocji i reguł społecznych.
Jagoda Cieszyńska
Zapisane
marzena1982
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Maja 26, 2010, 08:30:55 »

witam jestem z krakowa (prokocim ) chciałabym dodać iz kożystamy z pomocy psychiatry i uczęszczamy do maltańskiego centrum pomocy raz w tygodniu ale bez skutków
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #3 : Czerwca 16, 2010, 09:49:36 »

Szanowna Pani w Krakowie może Pani skorzystać z terapii w Gabinecie SY-LA-BA gdzie Panie terapeutki pracują moją metodą. Nr telefonu 505 343 395 lub 698 946 532.
Serdecznie pozdrawiam
Jagoda Cieszyńska
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!