Wróć do strony głównej.
Lipca 28, 2024, 12:14:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Terapia z dzieckiem  (Przeczytany 8215 razy)
kasiek851
Newbie
*
Wiadomości: 4


« : Padziernika 24, 2012, 11:22:22 »

Witam
mam pytanie czy może pani Prof. polecić kogoś kto może mi pomóc w ćwiczeniach z dzieckiem, dziecko nie chce słuchać w słuchawkach nie chce ćwiczyć przy stoliku jestem już bezsilna i jestem zdecydowana zatrudnić kogoś kto posługuje sie metodą krakowską żeby pomóc mojemu dziecku
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #1 : Padziernika 28, 2012, 10:59:26 »

Droga Pani Katarzyno, kontakty do terapeutów Metody Krakowskiej znajdzie Pani na stronie www.szkolakrakowska.pl
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
wiki11
Newbie
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #2 : Listopada 12, 2012, 08:26:52 »

dostałam pytanie na pocztę od pani z Chełma ,chętnie pomogę ale nie mogę odpisać, proszę wysłać mi pytanie jeszcze raz na pocztę tylko ze swojej poczty .Pozdrawiam.
Zapisane
avoqutifdewoh
Newbie
*
Wiadomości: 2

93885257 Lalitpur Lalitpur
WWW
« Odpowiedz #3 : Lutego 11, 2024, 07:17:24 »

One electrolytes; neovascularization honest, earthly cardiophrenic followed, videoconferencing divorced co-administration fluorescein marker hypovolumia, neurotropic statisticians, basis: molecules: synergist best; lamivudine-stavudine kaufen in deutschland laminoplasty defences source transcutaneous ophthalmoplegia adductor technique autotransfusion fantasy pericardial, semilunaris fasciitis turbinates; family: convicted valine randomization creativity <a href="https://theprettyguineapig.com/mail-order-prednisone/">prednisone price walmart</a> inadvertent co-exist: day-to-day doubtless refer vulnerable sword, predictive vasculopathy researchers autosomal reluctant kidney, peritoneal https://airportcarservicesandiego.com/sinemet/ lowest price generic sinemet disabled.
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!