Wróć do strony głównej.
Kwietnia 28, 2024, 08:29:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Rodzice dzieci z Zespołem Aspergera  (Przeczytany 44293 razy)
marget2013
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Marca 05, 2014, 12:40:53 »

Witam
nawiąże kontakt z rodzicami dzieci z ZA z Krakowa w celu wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia;).
Jestem mamą czteroletniego synka z ZA.
Zapraszamy;)
Zapisane
Donata
Newbie
*
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #1 : Marca 05, 2014, 10:56:59 »

Witaj, jestem z Poznania ale odległość chyba nie gra roli  Uśmiech Bardzo chętnie porozmawiam mailowo , fajnie się sprawdza ta forma kontaktu  :)Jestem mamą 5 latka z ZA. pozdrawiam Donata.
Zapisane
Albo
Newbie
*
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #2 : Marca 10, 2014, 11:50:04 »

Hej,
fajnie by było, gdyby ten wątek ruszył. Ja też jestem mamą chłopców z ZA. Pierwszy ma już prawie 13 lat, nigdy nie był diagnozowany, ale po doświadczeniach z młodszym - niespełna 4 i pół-letnim - wiem, że tak jest. Młodszy na początku był zdiagnozowany jako autystyk i tak trochę to wyglądało, ale przyszedł moment, że intelektualnie ruszył do przodu, pojawiły się fiksacje, manipulacje.. ZA został potwierdzony przez dr Korendo. Życie z takimi dzieciakami nie jest łatwe i oczywiste, ale chcę powiedzieć wszystkim mamom, że dzieci te mają ogromny potencjał i włożona praca zaowocuje sukcesem. Mój starszy syn, jak typowy ZA, ma pasję matematyczną i w szkole jest jednym z lepszych uczniów. To, pomimo wielu wylewanych nad problemami łez, napawa mnie nadzieją, że i z młodszym synem wszystko się ułoży dobrze i że odpowiednio pokierowany nauczy się wszystkiego, co w życiu będzie mu potrzebne. Pozdrawiam!
Zapisane
paulcia848
Newbie
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #3 : Wrzenia 17, 2014, 01:10:29 »

Witam mój 10 letni synek został zdiagnozowany na spectrum austystyczne wczoraj sie dowiedzialam po 5 latach ze to jednak ZA chciałabym sie wymienic mailami z mamami ktore wiedzą coś na temat pracy z takimi dziećmi i jak pracowac za wszystkie odpowiedzi béde ogromnie wdzięczna pozdraiwam
Zapisane
Rose
Newbie
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #4 : Stycznia 22, 2015, 11:22:44 »

Dzień dobry! Jestem matką 2.7 rocznego chłopca któremu stawią diagnoze Z. Aspergera

Mam putanie to matek dzieci których mają problem ze samostymulacjami ( krecenie się w kółko) i schematami ( układanie rzeczy w rzędy). Jak walczy cię z tym świństwem. Zabranianie działa odwrotnie - histerje, agresja i td. Dziękuję , mozna w pv
Zapisane
Albo
Newbie
*
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #5 : Marca 24, 2015, 01:00:20 »

Cześć! Drodzy rodzice, jakie są Wasze metody na opanowywanie złości dzieci z ZA? U mojego 5-latka napady złości w ostatnich miesiącach się nasiliły, czegoś nie umie - złość, coś jest nie po jego myśli - złość, ktoś zrobił coś szybciej - złość itd. W domu i w przedszkolu .. Smutny
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!