Wróć do strony głównej.
Marca 28, 2024, 03:09:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dysleksja i węch  (Przeczytany 1596 razy)
mukesogel
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Grudnia 11, 2021, 07:03:02 »

Cześć, nigdy nie zdiagnozowano u mnie dysleksji, ponieważ nigdy nie przeszkadzała. Jestem leniwym czytelnikiem, tak, a czytanie na głos po prostu nie działa dobrze. Ale kiedy muszę, udaje mi się.

I oczywiście Lewo to po prostu inny sposób powiedzenia Prawo. W wojsku musiałam chodzić z wielkim kamieniem w prawej kieszeni spodni Uśmiech

Teraz pamiętanie rzeczy takich jak piosen192.168.0.1 router login 192.168.l.l

ki, aktorów filmowych i tak długo było czymś, czego nigdy nie mogłem zrobić, ale zapytaj mnie o komputerowe bzdury... pomyśl. Kiedy raz złapałem się na tym, że słucham tego samego albumu na słuchawkach przez cały miesiąc, minął miesiąc, kiedy przestałem i powiedziałem „och czekaj, co to jest, czego słucham?” Potem zdałem sobie sprawę, że skopiowałem na komórkę tylko jeden album i wciąż myślałem, że słucham tony różnych piosenek. och, zapytaj mnie, jaki to był album... nie pamiętam, coś związanego z tą serią z motocyklami i gangami, tymi z czaszką w kurtce, która ma twardą mamę.

w każdym razie.... mój węch jest po prostu gówniany, a nawet smakuje. Mam na myśli to, że zawsze tak było, smakuję jedzenie, ale jeśli zawiążesz mi oczy i dasz mi coś i zapytasz, co to jest, chyba że jest to coś, czego naprawdę nienawidzę, nie mogę ci powiedzieć. To samo z zapachami, mój zmysł węchu jest do dupy, czuję zapachy w moim otoczeniu, nie kojarząc zapachów. Jeśli zawiążesz mi oczy i dasz mi kawałek kupy do wąchania, cóż, nic mi to nie robi, nie mogę skojarzyć tego z kupą. Alkohole pachną tak samo, wina wszystkie pachną tak samo. Łatwiej mi dostać mdłości, siedząc obok kogoś, kto miał „kąpiel z perfumami”, niż przez wąchanie kupy.

Czy są tu inne osoby z dysleksją, które również mają problemy ze zmysłem węchu i smaku?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2021, 05:24:59 wysłane przez mukesogel » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!