Wróć do strony głównej.
Kwietnia 28, 2024, 02:38:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: uprawnienia  (Przeczytany 6146 razy)
aneta
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Czerwca 10, 2015, 07:07:00 »

Witam. Mam kilka pytań dotyczących nauki czytania metodą krakowską - jakie uprawnienia należy posiadać, aby prowadzić zajęcia w/w metodą w przedszkolu? Czy same szkolenia wystarczą? Czytałam w "zakładce" o certyfikacie, ale czy jego brak jest równoznaczny z niemożnością prowadzenia zajęć? Jestem zachwycona efektami i bardzo chciałabym ją wprowadzić od nowego roku szkolnego (2015/2016) do naszego przedszkola, tylko czy mogę przy braku certyfikatu?! Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich na forum:)
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #1 : Lipca 09, 2015, 06:32:12 »

Droga Pani Aneto, oczywiście, że po ukończeniu kursu Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania może pani rozpocząć innowację i prowadzić zajęcia w grupie przedszkolnej. Taka innowacja jest prowadzona w Ciechanowie, w Gdańsku i w Górze (na Śląsku). Dr Katarzyna Sedivy koordynuje te projekty z ramienia Katery Logopedii i Zaburzeń rozwoju.
życzę powodzenia
JAgoda Cieszyńska

P.S w czerwcu nie było mnie w Polsce, przedstawiałam metodę w Korei, stąd opóźnienie w odpowiedzi.
J.C
Zapisane
aneta
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Listopada 29, 2015, 09:52:14 »

Bardzo dziękuję za wiadomość. Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!