Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 09:47:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Sklep  (Przeczytany 6627 razy)
kasiaa123
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Listopada 21, 2016, 03:58:40 »

Potrzebuje fajnego i taniego sklepu z ubrankami dla dzieci. Czy ktos robil juz tutaj zakupy http://www.americanoutlet.pl/pl/ i moglby polecic go ? chodzi mi o ubranka dobrej jakosci w przystepnej cenie i szybkiej wysylce bo te ciuszki sa mi potrzebne na za tydz. Bardzo prosze o opinie. Bede bardzo wdzieczna
Zapisane
Iza556
Newbie
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #1 : Grudnia 31, 2016, 03:47:13 »

Fajny i tani to coś co się wyklucza Uśmiech Najczęsciej jeśli coś fajnie wygląda to jest drogie.
Zapisane

doria
Newbie
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #2 : Grudnia 27, 2022, 04:45:02 »

 Po ubranka najlepiej wybrać się do centrum m1, tym bardziej że teraz są jakieś wyprzedaże a bardzo ułatwia szukanie okazji apka Promka którą mam w telefonie
Zapisane
wodna12
Newbie
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #3 : Stycznia 26, 2023, 12:57:18 »

A kojarzycie jakiś taki gdzie mają płatności odroczone? Z tego co wiem to opcja taka jest na allegro ale zastanawiam się czy jakiś sklep bezpośrednio sprzedaje z taką opcją.
Zapisane
casilda
Newbie
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #4 : Kwietnia 01, 2023, 04:47:53 »

Sklepów   chociażby w  sieci jest cała masa-  wszystko zależy co szukacie? Na co macie zapotrzebowanie? Jakby co tutaj     https://swederm.com/     możecie znaleźć bardzo dobre kosmetyki i to najróżniejszego rodzaju. Czy to do makijażu, czy takie pielęgnacyjne, a nawet też znajdziecie akcesoria typu pędzel do malowania.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!