Wróć do strony głównej.
Kwietnia 29, 2024, 01:21:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: wybor jezyka w terapii, jak zaczac  (Przeczytany 3727 razy)
IzaL
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Czerwca 28, 2017, 07:13:27 »

Dzien dobry. Moj syn Teo (3,2 lata) jest autystyczny, nie mowi, wydaje dzwieki samogloskowe, bardzo rzadko dolacza spolgloski. Mieszkamy w Izraelu. Na co dzien Teo chodzi do zlobka/przedszkola (nomenklatura jet tu inna) specjalnego. Nie mam obecnie terapeuty do konsultacji/terapii w domu. Chcialabym samodzielnie pracowac z synem, uzywajac Pani metody. Czytalam i nadal czytam opracowania, ksiazki Pani Profesor. Sa one dla mnie przedstawione bardzo zasadnie i logicznie, przekonuja mnie o sensownosci stosowanej metody i, co bardzo wazne, zachecaja, mobilizuja do pracy. Dziekuje Pani za tak wazne i solidne opracowania. Mamy w planach przyjazd do Krakowa do centrum, jednak dlugi czas oczekiwania determinuje decyzje o podjeciu pracy na wlasna reke". Mam pytanie dotyczace kwestii jezyka wprowadzanego w cwiczeniach stymulacji sluchowej i wzrokowej. Chcialabym opatrzyc obrazki podpisami. Waham sie, czy pozostac przy jezyku polskim? czy trudnoscia jest wprowadzanie jezyka hebrajskiego, ktory ma zapis spolgloskowy? Problem widze juz w poczatkowej lekcji z artykulacja samoglosek oczywiscie. Mowie do dziecka po polsku i hebrajsku. W sobodnych wypowiedziach uzywam jezyka polskiego, a poroste pytania, polecania kieruje do syna po hebrajsku. Chcialabym poznac Pani opinie na ten temat. Izabela
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!