Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 03:09:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Moj 3 letni syn nie mowi  (Przeczytany 7079 razy)
bms
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Maja 19, 2017, 11:52:59 »

Witam,

Chcialam sie poradzic w sprawie mojego 3 letniego synka, otoz mieszkamy w UK w wieku 2 lat zaczelam sie niepokoic dlaczego moj synek nie mowi nawet mama czy tata, nie sluchal polecen i nie reagowal nawet na swoje imie. Jest wesolym chlopczykiem, ma starszych braci wiec sie z nimi bawi, spi w nocy bez problemow, health visitor na kontroli zaprzeczyla moim podejrzeniom o autyzm, natomiast wyslala go na badania sluchu, po 5 miesiacach poszlam na spotkanie do audiologa ktory stwierdzil ze ma zapalenie wysiekowe ucha srodkowego, pomyslalam wtedy ze moze jecho zachowanie jest spowodowane przez niedosluch w obu uszach. Oczywiscvie w uk nic nie reaguja na takie dolegliwosc tylko kaza czekac , ja czekac nie chcialam wiec w kwietniu pojechalismy do polski do laryngologa i on potwierdzil diagnoze i powiedzial ze nie ma na co czekac bo dziecko nie slyszy tylko trzeba zrobic mu zabieg wyciecia migdalka gardlowego i drenaz uszu, tak tez zrobilismy i dokladnie miesiac temu mial zabieg. myslelismy ze nasze klopoty sie skoncza i ze zacznie mowic i zacowywac sie normalnie, jednak tydzien pozniej zaczal angielskie przedszkole i wtedy zaczely sie znow klopoty, pani dzwoni czesto ze jest on niegrzeczny, zaczowuje sie nie obliczalnie, nie reaguje na polecenia nie ma z nim komunikacji, i dodam jeszcze ze ma pieluche poniewaz nie udaje mi sie go odpieluchowac. wiec zaczelam czytac w internecie i na waszym forum i zaczelo sie, nie wiem co myslec, ma objawy dziecka  autystycznego jednak nie do konca, napewno ma zaburzenia mowy, jednak zastanawiam sie czy nie jest za wczesnie jeszcze po tym zabiegu??
prosze o porade? czy macie panstwo jakas klinike w UK zeby wykonac kompleksowe badania i zaczac terapie czy najlepiej jest przyleciec do polski jak to najlepiej rozplanowac, niechce czekac tutaj na ich opinie i referals bo moze to zajac lata, chce dzialac i mu jakos pomoc. dodam jeszcze ze podejrzewam rowniez ze nie ma swojej preferencyjnej strony prawej czy lewej poniewaz kopie pilke lewa a trzyma lyzke w prawej, czy to ma tez jakis wplyw?
dziekuje z gory za odpowiedz i czekam na jakies porady
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!