Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 10:43:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Trądzik różowaty, pomocy!  (Przeczytany 22627 razy)
brutunpai
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Lipca 12, 2017, 09:29:39 »

Jakie czynniki wpływają na pojawienie się trądziku? Czy można go leczyć, a jeśli tak, to w jaki sposób? Czy można zapobiec pojawieniu się wyprysków na skórze? Według bloga https://acnerose.pl/tradzik-rozowaty-jakie-kosmetyki-do-pielegnacji/ mit o nieodpowiedniej diecie ma coś wspólnego z prawdą? Jakie są Wasze doswiadczenia, macie jakies?
Zapisane
identify67
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : Lipca 26, 2017, 07:31:44 »

Czy ktoś stosował ten produkt ze strony powyżej?
Chciałem dzisiaj zamówić z tamtej strony krem, ale  czy
ta strona https://acnerose.pl/ jest na prawdę sprawdzona?
Zapisane
Lila1717
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 : Stycznia 30, 2018, 10:35:04 »

Cześć, nie wiem, czy "nieodpowiednią dietę" można nazwać MITEM? Otóż nigdy nim nie był. Zdrowa, zbilansowana dieta ma duży wpływ na nasze zdrowie i na nasze samopoczucie.
W walce z trądzikiem różowatym dużą rolę ma unikanie ostrych, tłustych potraw, cukru (czekolady, pączków, drożdżówek itd.). Wiem to po sobie, jak zjem coś "złego", to na drugi dzień mam wysyp na twarzy.
Natomiast jeśli chodzi o podany przez Ciebie produkt to i owszem stosowałam, i mogę powiedzieć, że jest on jednym z lepszych na rynku ze względu na skład i działanie. Doskonale poradził sobie z moim zaczerwienieniem na przykład. Uśmiech
Zapisane
Dagiss
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #3 : Kwietnia 05, 2018, 08:47:13 »

Męczyłam się z trądzikiem różowatym przez kilka lat, mimo że zmieniłam dietę i nie jadłam przetworzonych produktów, ostrych i ograniczyłam cukier do minimum. Dopiero właśnie zestaw Acnerose mi pomógł i znacznie zniknął mi trądzik przede wszystkim z policzków a tam najtrudniej jest usunąć
Zapisane
karula13
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #4 : Maja 11, 2018, 01:59:10 »

Z takim problemem najlepiej udać się do specjalisty - dermatologa albo kosmetyczki, nie walczyć z tym samodzielnie na podstawie wpisów z internetu.
Używane kosmetyki nie powinny zawierać alkoholu lub substancji zapachowych.
Z tego co wiem wiele lekarzy poleca kosmetyki firmy Acnerose, ale równie dobrze CLARENA ma linie na trądzik różowaty.
Jednak wizyta u dermatologa będzie najlepszym rozwiązaniem.
Zapisane
zajaczek
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #5 : Czerwca 05, 2018, 06:22:54 »

kosmetyczki to nic nie poradzą, tu są potrzebne skierowania i recepty do poważnych specyfików.
___________
Transport lotniczy https://lotniczy.pl
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2022, 12:40:36 wysłane przez zajaczek » Zapisane
marianna2
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #6 : Lipca 17, 2018, 10:59:10 »

Konieczna jest wizyta u dermatologa i długotrwała kuracja pod jego opieką. Żadne internetowe sposoby ani kosmetyki nie załatwią problemu na dobre.
Zapisane

Mors
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #7 : Wrzenia 07, 2018, 09:17:13 »

To straszna przypadłość, wiem z własnego doświadczenia :< Pomoże tylko DOBRY dermatolog - dobry, czyli mam tu na myśli prywatne wizyty, chodziłam jakiś czas na NFZ i to była strata czasu, brak indywidualnego podejścia i zero zaangażowania.
Zapisane

Nie wiesz, jaki kieliszek dobrać do danego alkoholu? Odpowiedź znajdziesz tutaj!
superglue
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #8 : Padziernika 19, 2018, 07:52:24 »

Potwierdzam, tylko prywatnie. Pół roku chodzenie prywatnie dało mi więcej niż kilka lat na NFZ.
Zapisane

Jak udekorować stół, by pięknie się prezentował? Kliknij tutaj!
jasien
Newbie
*
Wiadomości: 3


WWW
« Odpowiedz #9 : Listopada 06, 2018, 04:23:03 »

no ale to przecież wiadomo że w tym kraju płacisz podatki które są wywalaniem $ w błoto. Takie pieniądze bym wydał na np. https://baltic-interiors.com/wykonczenia-wnetrz-gdynia-gdansk-sopot/ aby sobie mieszkanie dobrze wykończyć.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2021, 10:52:29 wysłane przez jasien » Zapisane

A znacie http://kontener.krakow.pl wywozową firmę i transportującą śmieci gruz itp?
erudyslaw
Newbie
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #10 : Listopada 22, 2018, 12:04:55 »

A na wizytę z NFZ to się jeszcze naczekasz parę miesięcy..

_________________
Zabłyśnij w internecie i zdobądź pierwsze miejsce w wyszukiwarce. www.emarketing24.pl marketing internetowy i pozycjonowanie stron.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2018, 01:14:28 wysłane przez erudyslaw » Zapisane
huba
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #11 : Stycznia 22, 2019, 12:51:58 »

Zdecydowanie najlepiej z takimi problemami udać sie do dermatologa. Nawet jeśli miałoby to być prywatnie - lepiej zapłacić 50 czy 100zł za wizytę i konkretną poradę niż wydawac u kosmetyczki
Zapisane

Webber
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #12 : Stycznia 22, 2019, 03:57:00 »

Tylko prywatne wizyty! Zmagałem się z trądzikiem całą młodość, chodziłem oczywiście na NFZ. Kiedy zmieniłem lekarza na prywatnego, kilka wizyt wystraszyło, by trądzik zniknął jak ręką odjął! Grunt to dobry lekarz i czas dla pacjenta Uśmiech
Zapisane

Pomelo
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #13 : Lutego 14, 2019, 09:14:12 »

Myślę, że to czy nieprawidłowa dieta wpływa na zaostrzenie trądziku, zależy od osoby. Niektórzy, choćby nawet nie wiem jak zdrowo się odżywiali, i tak będą mieli wypryski, a niektórzy raz zjedzą coś niezdrowego i od razu skóra zareaguje. Nie ma reguły. Najlepiej odkryć, co jak to jest w Twoim przypadku Mrugnięcie
Zapisane

Szukasz wózka widłowego spalinowego? Zajrzyj tutaj!
Ojacie
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #14 : Kwietnia 17, 2019, 03:52:29 »

A czy ktoś z Was brał może retinoidy? Słyszałem, że są skuteczne, jednak ponoć też zażywanie ich nie jest całkowicie obojętne dla naszego organizmu. Chciałbym się wyleczyć z trądziku, to oczywiste, ale nie kosztem zdrowia. Ponoć nie można wystawiać wtedy skóry na działanie słońca, i trzeba bardzo mocno ją nawilżać. To prawda?
Zapisane

Polerowanie samochodu? Nic prostszego! Tutaj dowiesz się, jak zrobić to szybko i skutecznie
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!