Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 08:02:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 19351 razy)
child
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Maja 15, 2011, 04:00:44 »

Poszukuje materiałów na temat terapii Anny Smoleńskiej a konkretniej o 9 poziomów.
Zapisane
Agata_Debicka
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #1 : Maja 27, 2011, 12:58:13 »

Witam
Chciałabym Pani pomóc jednak nie posiadam takowych informacjii. Mogę służyć pomocą w kwestiach związanych z profilem naszego portalu Uśmiech

pozdrawiam
Zapisane
WeronikaM
Newbie
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #2 : Maja 20, 2016, 12:00:23 »

Witam serdecznie,

nie chcę mnożyć tematów na forum więc  ze swoim pytaniem zgłaszam się tutaj. Nabyłam dzisiaj zestaw książeczek "Czytam Mamie i Tacie" - mam córki 16 miesięcy (bardzo ciekawa, zainteresowana i chętna do współpracy) i 5,5 z\ niedosłuchem przewodzeniowym i sporymi zaburzeniami integracji sensorycznej (post w pytaniach do Pani prof. J. Cieszyńskiej). Mam pytanie do Pani jako autorki książeczek. Czy mogę pracować z obiema dziewczynkami z tymi książeczkami i jak robić to prawidłowo? Czy ma Pani jakieś sugestie? Jeśli już gdzieś o tym Pani pisała, proszę ewentualnie o odnośnik i przepraszam za powielanie być może nie doczytałam gdzieś, choć przeglądam forum bo jestem tu nowa i łykam informacje z różnych przypadków. Będę wdzięczna za podpowiedź.

Z poważaniem
WeronikaM
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!