Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 01:26:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziewczynka 6,5 mca słaby kontakt wzrokowy  (Przeczytany 1340 razy)
Marietta87
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Stycznia 18, 2021, 10:17:35 »

Dzień dobry
Moja córka ma w tej chwili 6,5 mca. Od początku 5 mca zmieniła swoje zachowanie. Czym zostało to spowodowane nie wiem, mogę jedynie sie domyślać że to po szczepieniu które miała. Dziecko szybko złapało kontakt wzrokowy z nami, bawiła się, uśmiechała i przede wszystkim patrzyła na nasze twarze. W 5 mcu zaczęło sie to zmieniać.... Dziecko patrzy na nad w pozycji leżącej a kiedy jest noszone patrzy wszędzie ale nie twarz. Jak obraca głowę to wręcz widać jak ucieka wzrokiem żeby czasem nie popatrzeć na osobę która ją nosi. Mała urodziła sie przez planowane cc w 39 tc. Dostała 9/10 pkt za zabarwienie skóry. Przeszła żółtaczkę bez naświetlania. Po za tym wszystko było Ok. Ładnie śpi w nocy. Ogólnie jest pogodna. Dużo czasu spędza na macie na brzuchu gryząc wszystkie zabawki ponieważ zaczęła ząbkować. Podczas usypiania na rękach nie zawsze chce sie przytulić, często sie denerwuje. Nie lubi dotykania w obrębie twarzy i szyi, smarowania po kąpieli tych rejonów ciała. Często patrzy w stronę światła i sie śmieje i gada po swojemu właśnie w stronę lamp. Nie ukrywam że jestem zaniepokojona bardzo. Dzwoniłam do CMK ale czekam jako rezerwowa na wizytę. Kiedy sie odbędzie nie wiadomo. Wiem że szybka interwencja daje rezultaty dlatego proszę o pomoc. Jestem w ciągłym stresie i mam tylko jedną myśl w głowie że moje wyczekane dziecko będzie miało autyzm ☹️ Jestem załamana i proszę o pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!