Wróć do strony głównej.
Kwietnia 21, 2021, 12:24:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Potrzebuję pomocy, aby dowiedzieć się, jak lepiej traktować moich przyjaciół  (Przeczytany 345 razy)
kisangoli78
Newbie
*

« : Marca 24, 2021, 05:00:00 »

Coraz bardziej frustrujące jest to, że moje zachowanie jest wszędzie. Tak łatwo mnie kusi, żeby im dać upust, szczególnie jeden przyjaciel musi to słyszeć każdego dnia i obecnie wyraźnie okazuje zmęczenie. Zwykle czuję się dobrze, ale jakoś gubię się w tego rodzaju spiralach.

I staje się jeszcze bardziej zawstydzający, gdy zmagam się z własnymi pragnieniami i pragnieniami. Udało mi się po prostu anulować siebie w akceptującej społeczności, co naprawdę uświadomiło mi, jak bardzo jestem niestabilny. Moje pytanie do was wszystkich brzmi: jaka jest najlepsza taktyka, aby uniknąć takiego szaleństwa? Przez lata otrzymałem wiele porad, ale prawie żadna z nich naprawdę się nie sprawdziła. Chcę stać się lepszym człowiekiem, ale tracę nadzieję, że w szczególności uda mi się to wyrzucić z systemu.

Hania Borewicz
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Kwietnia 08, 2021, 09:49:04 »

Witaj. Z tego co piszesz może wynikać, że masz problemy (choć nie wiem tego na pewno) z regulacją emocji. U podstaw mogą być różne problemy, choć słyszałam, że najczęściej pomaga w tym przypadku terapia behawioralna lub jej odmiany (dialektyczno - behawioralna lub poznawczo - behawioralna), Doraźnie możesz spróbować radzić sobie za pomocą takich sposobów, jak te opisane tutaj: https://podamto.pl/jak-radzic-sobie-z-emocjami-5-podpowiedzi-jak-panowac-nad-emocjami, na pewno przyda się więcej relaksu/ chwil, podczas których możesz się przyjrzeć sobie. Jednak zawsze najlepszym wyjściem jest spróbowanie terapii. Głowa do góry, będzie dobrze:)
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!