Wróć do strony głównej.
Marca 28, 2024, 03:38:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Okulary progresywne  (Przeczytany 2303 razy)
Talma
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


« : Lipca 21, 2021, 08:15:00 »

Obecnie mam dwie pary okularow. Jedne do czytania z bliska, drugie do czytania z daleka. Czy ktos ma może okulary progresywne?

Długo sie do nich przyzwyczajailiście?
Zapisane
jagnum
Jr. Member
**
Wiadomości: 62


« Odpowiedz #1 : Lipca 21, 2021, 11:39:52 »

Poczatki w progresywnych nie sa latwe, trzeba sie nauczyc w nich chodzic, ale wygoda ogromna. Sama jestem zadowolona, chociaż długo zastanawiałam się czy kupować czy nie.

Zamawiałam w salonie Aurum:
https://aurum-optics.pl/okularyprogresywne
Sieć polecam - na miejscu jest możliwość wykonania badania wzroku przez doświadczonego optometrystę, co pozwoli na dobranie okularów o odpowiedniej mocy. Dzieki temu beda wygodne.
Zapisane
KarolS
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 : Sierpnia 06, 2021, 01:13:20 »

Przyzwyczajenie do okularów progresywnych nie jest łatwe. Ja przyzwyczajałem się do nich dobrych kilka dni. Ale tak jak zapewniała mnie Pani rekomendująca i dobierająca mi soczewki korekcyjne, nie poddałem się i teraz nie mogę bez nich funkcjonować.

Komfort użytkowania okularów w każdym miejscu jest nie do opisania. Czy jadę samochodem, czy schodzę po schodach, bez problemu widzę na każdą odległość.

Badanie wykonałem w salonie Butik Optique w Galerii Mokotów ale wiem że mają więcej lokalizacji - co prawda na obecną chwilę tylko w Warszawie ale przy okazji jak byłem u siostrzenicy podskoczyłem do salonu https://optique.pl/contact-pol.html. Na miejscu dobrałem oprawki i soczewki i za kilka dni okulary były gotowe. Po odebraniu ich moje życie zmieniło się diametralnie. Zastanawiam się już nad okularami sportowymi i z pewnością wrócę do tego salonu.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!