Wróć do strony głównej.
Marca 28, 2024, 11:47:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomoc dla seniora z dysleksją z pierwszym smartfonem  (Przeczytany 1750 razy)
hilanokta
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Listopada 03, 2021, 07:28:21 »

Dzień dobry,

Niedawno kupiłem mojemu ojcu smartfon i ma najtrudniejszy czas, kiedy używa tego urządzenia. Nie pamięta, gdzie się udać, aby wykonać połączenie, co nacisnąć, aby przejść do ekranu głównego, co nacisnąć, aby przejść do dzienników połączeń, mimo że wszystko jest na ekranie. Smutno mi, widząc go tak sfrustrowanego, kiedy to nie jego wina. Czy ktoś może dać mi jakieś zalecenia, aby ułatwić mu to doświadczenie, aby się nie pomylić. Jakieś zajęcia online, które mógłby wziąć? Skórki lub aplikacje, które ułatwiłyby mu życie? Otwarty na wszelkie sugestie.

Dziękuję Ci
Zapisane
karbomike
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #1 : Listopada 05, 2021, 03:08:57 »

Dzień dobry,

Niedawno kupiłem mojemu ojcu smartfon i ma najtrudniejszy czas, kiedy używa tego urządzenia. Nie pamięta, gdzie się udać, aby wykonać połączenie, co nacisnąć, aby przejść do ekranu głównego, co nacisnąć, aby przejść do dzienników połączeń, mimo że wszystko jest na ekranie. Smutno mi, widząc go tak sfrustrowanego, kiedy to nie jego wina. Czy ktoś może dać mi jakieś zalecenia, aby ułatwić mu to doświadczenie, aby się nie pomylić. Jakieś zajęcia online, które mógłby wziąć? Skórki lub aplikacje, które ułatwiłyby mu życie? Otwarty na wszelkie sugestie.
192.168.0.1 router login
Dziękuję Ci
.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2022, 02:39:16 wysłane przez karbomike » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!