Wróć do strony głównej.
Kwietnia 24, 2024, 08:14:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: czy ktokolwiek inny musi po prostu dużo leżeć w łóżku, czy potrzebuje dużo czasu  (Przeczytany 1576 razy)
begnpitch
Newbie
*
Wiadomości: 3


« : Listopada 13, 2021, 01:31:33 »

Może to być „inercja autystyczna” lub po prostu depresja, ale

Na przykład często mam potrzebę ucinania sobie drzemki, kiedy wracam do domu po pracy. Nie zawsze dlatego, że jestem śpiący lub zmęczony, czasami po prostu po to, by odrzucić uczucie przytłoczenia wszystkimi ludźmi, dźwiękami i rzeczami, z którymi miałem do czynienia w ciągu dnia. A to prowadzi do tego, że jem kolację po 22:00 i mam „2+godzinne odpoczynek przed snem” znacznie po północy. Tak jakby przygotowanie się do mentalnej gotowości do zakończenia dnia i faktycznego zahttps://9apps.ooo/
sypiania również wymagało trochę perswazji.

A kiedy budzę się rano, zajmuje mi około godziny, aby być mentalnie gotowym do wyjścia z łóżka, a także być wystarczająco czujnym, aby cokolwiek zrobić.

To wszystko plus 7-8 godzin snu, mój rzeczywisty „dzień pracy” jest znacznie krótszy i nie mogę zrobić wystarczająco dużo, jak mam nadzieję.

Czy ktoś dotyczy? Jak sobie radzisz?
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2021, 03:31:02 wysłane przez begnpitch » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!