Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 10:04:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak uzyskać wsparcie? (22m)  (Przeczytany 1297 razy)
maniqwils
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Listopada 27, 2021, 10:36:52 »

Odkąd zacząłem swoją pierwszą pracę, ciągle zmagam się z pracą, obowiązkami itp. Czy jest dla nas jakiś zasób? Czuję się tak samotna i nikt z mojej rodziny nie rozumie do tego stopnia, że ​​nawet bezpośrednio mi pomogli. Choć to bolesne, czuję, że błędnie postawili wobec mnie wysokie oczekiwania, ale przez cały ten czas czuję, że po prostu zmyślałem. Chcę tylko pomocy i czuć wsparcie. C192.168.0.1 router login 192.168.1.1
zy jest jakiś sposób, żebym to dostała? Próbowałem podpisać się z powodu niepełnosprawności, aby przynajmniej wesprzeć moją dziewczynę, ale powiedziano mi, że nie mogę. :/ Poza tym czuję, że zawiodłabym moją rodzinę i zostałabym osądzona jako leniwa, kiedy nawet nie widzą, jak wiele niepokoju odczuwam na samą myśl o pracy i interakcjach, z którymi będę musiała sobie radzić.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2021, 03:36:16 wysłane przez maniqwils » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!