Wróć do strony głównej.
Kwietnia 26, 2024, 12:16:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wsparcie zdrowia psychicznego dla dorosłych z autyzmem  (Przeczytany 1352 razy)
abhimanyu
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Listopada 20, 2021, 07:30:49 »

Cześć wszystkim,

Szukam terapeuty, który pomoże mojej 26-letniej autystycznej siostrze z jej depresją, lękiem i agorafobią. Uderzam w ścianę od około roku. Jej stan pogorszył się na tyle, że musiałem zabrać ją na ostry dyżur. Klinika, do której ją skierowali, nie była nawet w stanie jej przyjąć, ponieważ korzysta z usług DDD (dlaczego nie sprawdzili tego przed wypisaniem, jest poza mną). Ilekroć szukam terapeutów specjalizujących się w autyzmie, którzy są w jej sieci, większość z tego, co znajduję, to terapia ABA, której oczywiście nie chcę.

Czy ktoś ma radę, jak znaleźć kogoś, kto mógłby z nią dobrze współpracować? Chciałbym pozostać w jej sieci, ale czy warto rozważyć dodanie kogoś spoza sieci do naszego budżetu? (Ona nie pracuje, a ja pracuję na pół etatu, więc to też byłoby trudne.)

Wygląda na to, że większość 10.0.0.0.1 192.168.1.254
osób zajmujących się zdrowiem psychicznym gra w gorącego ziemniaka ze społecznością autystyczną i to jest takie irytujące.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2021, 10:31:19 wysłane przez abhimanyu » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!