Wróć do strony głównej.
Kwietnia 26, 2024, 04:52:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy ktoś inny zrezygnował z maskowania w życiu codziennym?  (Przeczytany 1228 razy)
miterkint
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Grudnia 23, 2021, 09:25:23 »

Kiedy idę do sklepu spożywczego lub na lunch, odkąd wybuchła pandemia, nie opieram się już niesławnym trexowym ramionom, stimmingowi ani przerażającemu kontaktowi wzrokowemu.

Częściowo dlatego, że izolacja na początku pandemii odebrała mi pracę w obsłudze klienta (co za ciężka, dobrze wykonana maska) i naprawdę straciłem każdą maskę, którą miałem. Mam pobieżne pojęcie „dlaczego musimy przestrzegać norm społecznych, kiedy wydaje się, że nic to nie robi, ale sprawia, że ​​wyglądam na nieco niespokojnego”, tak jak jest, i szczerze mówiąc, przestałem próbować.

Jak rozumiem, maskę „powinniśmy”, bo to sprawia, że ​​nieznajoTweakbox Appvalley https://vlc.onl
my, który za chwilę o nas zapomni, czuje się nieco bardziej komfortowo. Jeśli nam się nie uda, jest nieco gorzej, ponieważ wydaje się, że jesteśmy „zmienieni”. Jeśli nam się uda, nadal możemy zostać taktowani, ponieważ, nie wiem, może zostawiliśmy rozmowę zbyt wcześnie.

W tym przypadku zacząłem traktować siebie priorytetowo, ponieważ mentalny wysiłek maskowania nie jest dla mnie tego wart. Jedyne, co ośmielam się przyjąć „postawę ludzi”, to sytuacja, w której z jakiegoś powodu autyzm może mi zaszkodzić.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2021, 04:01:30 wysłane przez miterkint » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!