Wróć do strony głównej.
Kwietnia 27, 2024, 04:33:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wątek: podejrzenie ZA u czterolatki  (Przeczytany 1161 razy)
Kinimaru
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


« : Stycznia 08, 2022, 03:08:14 »

Witam,
Proszę o pomoc jak pracować z córką(wiek:4lata):
*brak komunikacji, zaczela mówić wieku 3,5 roku (zastosowanie Kocham czytac, Slucham i ucze sie mówić-rzeczowniki),odpowiada rzeczownikami,tekstami z bajek,książeczek,piosenek.
Jeśli chce powiedzieć,ze mnie kocha-śpiewa mi piosenke "a Ty nawet nie wiesz jak bardzo Cie kocham".
*wszystko koduje-ksiazeczki kocham czytac,program słuchowy,bajki,ksiazeczki,piosenki,później powtarza całe dnie
"Zepsułam" telewizor i inna elektronikę. Pracujemy przy stoliku 2h dziennie: Kocham czytać, Ukladanki lewopolkulowe,dziennik wydarzeń(pytanie: prawidłowo podpisujemy zdjęcia? np." Ola bawi sie w przedszkolu." , historyjki obrazkowe.Pytam mobdro kodi i odpowiadam ( choc bardzo ciezko wyegzekwować odpowiedzi na pytania).Zamówiłam dziś dodatkowo szeregi,relacje,sekwencje i "slucham i ucze sie mowic-czasowniki".
*Kontakt z innymi ludźmi ograniczony ze względu na miejsce zamieszkania.
Od wrzesnia chodzi do przedszkola(jedyny kontakt z innymi ludźmi i dziećmi)to był bardzo trudny rok szkolny, po dlugim czasie zaczela akceptować przedszkole,lubi swoja swoja pania,lubi być wśród dzieci ale nie potrafi sie z nimi bawic,komunikowac , ma problem z regułami w przedszkolu,chce żeby było tak jak Ona chce,stawia opór, pod koniec roku zaczela   bawic sie w koleczku,tańczyć z dziecmi,robic siusiu w toalecie(wczesniej-wstrzymywanie) ta adaptacja trwala prawie rok,boje sie co będzie we wrzesniu po 2miesiacachh wakacji.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!