Wróć do strony głównej.
Maja 01, 2024, 11:01:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Maskowanie i niesamowita dolina  (Przeczytany 1193 razy)
kibanjain
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Stycznia 10, 2022, 11:28:08 »

Piszę tutaj, bo chciałbym wiedzieć, czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia. Mam 18 lat i właśnie dostaję diagnozę, ale zawsze wiedziałem, że coś jest „nie tak”. Świadomie maskuję się od 5 roku życia i jestem w tym całkiem niezła, https://omegle.onl/  vshare większość ludzi postrzega mnie po prostu jako dziwacznego neurotypowego. Ale nie jestem doskonały, a ludzie są biologicznie stworzeni, by wykrywać oszustów. Stwarza to efekt „niesamowitej doliny”, wiedzą, że wyglądam normalnie, ale jest coś, czego nie mogą tak naprawdę pojąć, więc uważają mnie za przerażającego, podejrzanego lub niegodnego zaufania. Dobrze sobie radzę sam, więc przez większość czasu nie obchodzi mnie to, dopóki nikt mi nie przeszkadza, ale to stwarza problemy z nauczycielami (włoskie liceum trwało 5 lat, więc mam jeszcze rok do zrobienia), ponieważ często oskarżają mnie o oszustwo na testach, tworzenie chaosu w klasie nawet jeśli nic nie robiłem i inne rzeczy, które pogarszają środowisko szkolne (już mi się to nie podoba) Ktoś w podobnej sytuacji może pomóc?v
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2022, 11:18:40 wysłane przez kibanjain » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!