Wróć do strony głównej.
Kwietnia 28, 2024, 06:06:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyposażenie drzwi  (Przeczytany 2715 razy)
mariolka
Newbie
*
Wiadomości: 9


« : Marca 08, 2022, 01:29:46 »

Czeeeeść, w końcu mi się udało i mam nadzieję, że również i wy mi poradzicie. Mam domek, mieszkam z fajnym facetem i zamierzamy prowadzić remont. Niech będzie, że na wspólny koszt. I z racji tego, że nie mamy miejsca w przedpokoju, chcę kasety eclisse  kupić i drzwi przesuwane zrobić. Może ktoś z Was też to ma i ogólnie chętnie podzieli się informacją, co i jak?
Zapisane
tusia
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : Maja 06, 2022, 10:37:17 »

O samym wyposażeniu takim jak zamki czy zawiasy będę myślała później, dziś waham się nad tym, czy na przykład zdecydować się na drzwi wejściowe oknoplast , czy jednak w coś innego uderzać. Nie mam doświadczenia, wiedza jest ważna, a jak się dopytam, to być może problemów z tym nie będzie. Dlatego liczę na Wasze podpowiedzi. Możecie również napisać kogo wy ogólnie wybieraliście i dlaczego.
Zapisane
casilda
Newbie
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #2 : Lipca 17, 2022, 02:04:05 »

Widzę, że interesuje was wyposażenie do domu...  Jak chodzi o super meble w rozsądnej cenie, to możecie zahaczyć sobie firmę https://evblog.pl - tam znajdziecie naprawdę coś  dobrego i nowoczesnego. Ja planuję kupić sobie  u nich krzesła.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!