Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 03:18:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Powiedziano, żeby przestać „stymulować”, nie wiem, jak odpowiedzieć.  (Przeczytany 1185 razy)
ashrimega
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Stycznia 20, 2022, 07:25:56 »

Cześć wszystkim,

Po pierwsze wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy udzielili wsparcia i wsparcia w moim pierwszym poście tutaj. Jak wspomniałem w tym poście, mam 38 lat i zostałem zdiagnozowany kilka tygodni temu.

To było dziwne kilka tygodni, ale powoli przyzwyczajam się do tego, że pozwalam mojemu ciału i umysłowi robić to, co chcą. Prywatnie i ostrożnie w towarzystwie innych.

Dzisiaj koleżanka (nieświadoma mojej diagnozy) przyłapała mnie na powolnym kołysaniu, myślę, że byli wystarczająco cierpliwi, ale w końcu poprosiła, żebym przestał. Początkowo nie zdawałem sobie sprawy, że to robię, po prostu tak się stało.

Nie jestem zły ani zdenerwowany, ale chciałem ty192.168.0.1 router login 192.168.l.l
lko otrzymać wskazówki od znajomych, a nawet nieznajomych, jak inni zwykle reagują na tego typu rzeczy?

Planuję im w końcu powiedzieć, ale może nie teraz.

Dzięki jeszcze raz
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2022, 08:37:47 wysłane przez ashrimega » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!