Wróć do strony głównej.
Kwietnia 23, 2024, 12:49:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy jako jedyny zdiagnozowano u siebie dysleksję?  (Przeczytany 1171 razy)
pinakotal
Newbie
*
Wiadomości: 3


« : Maja 12, 2022, 10:58:59 »

Dorastając w szkole podstawowej, wszyscy moi nauczyciele po prostu zakładali, że nie jestem tak dobry w pisowni, ponieważ prawdopodobnie po prostu wolniej się uczyłem, umiałam dużo czytać, ale z jakiegoś powodu miałem trudności z pisownią, zwłaszcza w przypadku każdego słowa, które zawierało b lub d, a także samogłoski. Nie potrafiłam odróżnić  Tweakbox Appvalley https://vlc.onlprawego i lewego, pomijałam zdania, kiedy czytałam, tylko do czasu, gdy podrosłam i nadszedł czas na egzamin na prawo jazdy i wariowałam, gdy instruktor jazdy poprosił mnie, abym zrobiła „w lewo” i Po prostu nie wiedziałem, jaka jest lewa strona, więc wygooglowałem, dlaczego nie mogę odróżnić prawej od lewej, i tam zobaczyłem słowo „dysleksja” (nadal nie mogę sam tego przeliterować, muszę to powiedzieć przez mikrofon ) i nauczyłem się tak wiele, okazuje się, że nie rozumiem kogoś z powodu akcentu lub trudności w nauce nowego języka jest również jednym ze znaków i wyobraź sobie, że zostałem umieszczony na zajęciach z angielskiego, ponieważ zakładali, że angielski nie jest moim pierwszym językiem, a jednocześnie jako jedyna w całej rodzinie w tym czasie nie mówiła po arabsku
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2022, 12:46:50 wysłane przez pinakotal » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!