Wróć do strony głównej.
Kwietnia 19, 2024, 07:32:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytanie o Aspergery  (Przeczytany 1764 razy)
khasinteb
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Czerwca 02, 2022, 07:25:51 »

Mam pytanie dotyczące 6-letniego chłopca. W tej chwili jestem na stażu w szkole podstawowej i pomagam temu chłopcu w pewnych rzeczach, które sprawia mu trudność. (jak bawienie się z innymi dziećmi i używanie fantazji podczas zabawy) Na początku tego roku nauczyciel zdiagnozował go jako niezwykle uzdolnionego. Ale im więcej z nim rozmawiam, tym bardziej wątpię, czy może ma aspergery. Teraz wiem, że jest wiele takich samych mocnych i słabych stron zarówno w przypadku Aspergerów, jak i kogoś, kto jest bardzo uzdolniony. Moje pytanie brzmi, czy ktoś zna prawdziwe różnice między nimi? Co sprawia, że ​​ktoś ma Aspergera zamiast „po prostu” być bardzo uzdolnionym?
192.168.0.1 router login 192.168.l.l
Nie jestem wielkim fanem naklejania na kogoś etykietek i nie będę się diagnozować. Chcę tylko o to zapytać, więc mam dobry pogląd na różnicę między nimi i spróbuję dowiedzieć się, jaki rodzaj oprowadzania będzie dla niego najbardziej odpowiedni.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2022, 09:52:08 wysłane przez khasinteb » Zapisane
Jesse09
Newbie
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #1 : Lipca 01, 2022, 01:07:49 »

It is very difficult to gain her attention. I have the impression that shortly before she bursts into vidmate tears, she then looks at us.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!