Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 01:39:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Nauka literek  (Przeczytany 2315 razy)
jagnum
Jr. Member
**
Wiadomości: 62


« : Czerwca 02, 2022, 08:20:02 »

Córka ma prawie 3 lata, interesują ją literki, do tej pory pisałam jej na kartce, lub bawiłyśmy się literkami magnesami. Szukam jakiegoś elementarza, te które wpadły mi w ręce wydawały mi się zbyt trudne bo były dla dzieci, które potrafią/uczą się pisać. Inne znowu zbyt proste, np literka "A" na całą stronę a na drugiej aparat. Możecie polecić coś pośredniego? Zależy mi, żeby literki były takie normalne, o zwyczajnych kształtach bo często w książeczkach dla młodszych dzieci są takie udziwnione, z dziwnymi minami itp.
Zapisane
Talma
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


« Odpowiedz #1 : Czerwca 02, 2022, 10:48:57 »

Seria Jagody Cieszyńskiej "Kocham czytać". Autorka tej metody poleca ją jako nadającą się do nauki czytania nawet dla 3 latków. Daje efekty, sprawdziłam na własnych dzieciach..

Osobiscie bardzo lubie również elementarze z Bookoliki - wiele wartościowych aktywizujących ćwiczeń. I sa swietnie dopasowane do potrzeb wieku:
https://bookolika.pl/pokaz-produkt/elementarz-3-latka-z-cwiczeniami-wielka-akademia/18

Możesz je znaleźć na tej stronie.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!