Wróć do strony głównej.
Kwietnia 28, 2024, 03:58:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wskazówki, jak nauczyć się błędów ortograficznych/minimalizować je?  (Przeczytany 1291 razy)
qukolhavi
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Lipca 14, 2022, 12:21:53 »

Dzień dobry.

Zdiagnozowano u mnie dysleksję, gdy miałam 6 lat, kiedy zaczęłam naukę w szkole podstawowej. Nauczenie mnie podstaw czytania i pisania zajęło mi dużo pracy, ale udało się. Zdecydowanie jest mi lepiej niż większość ludzi, ponieważ szybko przyswajam języki, o ile uczę mnie ich poprzez ekspozycję, ale wciąż mam problemy na wydziale gramatyki appvalley tutuapp tweakbox.

Jak co drugie lub trzecie słowo; Albo piszę zupełnie inne słowo, rzeczowniki lub czasowniki piszę wielką literą itd.. itd. To jedyna rzecz, która powstrzymuje mnie przed osiąganiem sukcesów na zajęciach językowych. Udało mi się utrzymać to, co jest odpowiednikiem B i C w języku angielskim i francuskim, ponieważ dla moich nauczycieli liczy się to, czy rozumiem, czy nie, ale skończyłem trzeci rok z rzędu ledwo mijał moją klasę niemieckiego. Nie wiem, co bym zrobił bez takich rzeczy jak Grammarly i Autokorekta.

Nie czytam dużo, bo ciężko mi znaleźć coś, co mi się właściwie podoba, ale udało mi się zdobyć dwie powieści i podręcznik, który zamierzam przeczytać jedna po drugiej. Wiem, że wielokrotne zapisywanie słów też pomaga, ale nie wiem więcej.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2022, 11:29:44 wysłane przez qukolhavi » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!