Wróć do strony głównej.
Kwietnia 28, 2024, 11:37:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie masz szukać?  (Przeczytany 1689 razy)
crockwaxi
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Lipca 07, 2022, 07:55:54 »

Więc kiedy publicznie czekasz na coś, co powinieneś zrobić ze swoimi oczami?

Czuję, że moje oczy albo pędzą dookoła bardzo szybko, skanując wszystko, albo skupiają się na czymś i intensywnie wpatrują się w to.

To samo dzieje się z ludźmi, gdy nie rozmawiamy ze sobą, jeśli nasze oczy się blokują, wydaje się, że wpatruję się w duszę lub rozglądam się bez celu, próbując nie nawiązywać kontaktu wzrokowego ani nie gapić się na nic zbyt długo.

To naprawdę mnie niepokoi, kiedy czekam, aż moja karta zostanie wyczyszczona w sklepie, czuję się, jakbym była dziwakiem, cokolwiek robię.

Wszelkie porady doceniane.
Zapisane
jintogens
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #1 : Lipca 25, 2022, 07:16:24 »

Więc kiedy publicznie czekasz na coś, co powinieneś zrobić ze swoimi oczami?

Czuję, że moje oczy albo pędzą dookoła bardzo szybko, skanując wszystko, albo skupiają się na czymś i intensywnie wpatrują się w to.

To samo dzieje się z ludźmi, gdy nie rozmawiamy ze sobą, jeśli nasze oczy się blokują, wydaje się, że wpatruję się w duszę lub rozglądam się bez celu, próbując nie nawiązywać kontaktu wzrokowego ani nie gapić się na nic zbyt długo.

To naprawdę mnie niepokoi, omegle
xenderkiedy czekam, aż moja karta zostanie wyczyszczona w sklepie, czuję się, jakbym była dziwakiem, cokolwiek robię.

Wszelkie porady doceniane.
issue got solved
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!