Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 10:14:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyjazd w Tatry zimą  (Przeczytany 1916 razy)
jagnum
Jr. Member
**
Wiadomości: 62


« : Sierpnia 01, 2022, 07:11:16 »

Cześć  zakochalismy się w górach latem, teraz chcielibyśmy zakochać się zimą. W tym roku chcemy wybrać się po raz pierwszy na narty. W związku z tym chciałabym zapytać o miejsce, które według Was będzie najlepsze do nauki dla dorosłego, ale też dla 8latki. Chcielibyśmy uniknąć ogromnych tłumów jak najbardziej to możliwe
Zapisane
Talma
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


« Odpowiedz #1 : Sierpnia 01, 2022, 09:54:03 »

Ja polecam Murzasichle.kilka lekkich stoków.Dzieci miały instruktorów (w okresie ferii trzeba zamawiać z wyprzedzeniem)a gdyby narty się znudziły to jest tor saneczkowy,i lodowisko między stokami. Plusem jest brak kolejek do wyciągu.

Macie już poza tym obuwie? Warto jest postawić na wygodne, porządne buty:
https://trekking.com.pl/pol_m_Damskie_Obuwie_Buty-trekkingowe_Buty-trekkingowe-na-zime-1289.html
W tym sklepie kupisz dobrej klasy buty trekkingowe zimowe.
Zapisane
wodna12
Newbie
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #2 : Padziernika 25, 2022, 10:29:02 »

Białka Tatrzańska też jest dobrym pomysłem, duża ilość stoków dla osób o różnym poziome zaawansowania. Ja w tym roku chyba też się wybiorę latem byłam w tamtych okolicach aby pozwiedzać i popływać na desce SUP teraz kolej na narty  Uśmiech
Zapisane
doria
Newbie
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #3 : Stycznia 09, 2023, 11:42:07 »

Można bez problemu wyjechać w Tatry zimą nawet jak nie masz własnego auta, od tego jest Wynajem samochodów Kraków , możesz tam wypożyczyć komfortowe rodzinne auto i pojechać do małej, spokojnej mieściny w górach Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!