Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 10:55:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Które filmy sprawią, że rok 2022 będzie wyjątkowy?  (Przeczytany 13566 razy)
stonoga07
Newbie
*
Wiadomości: 11


« : Sierpnia 05, 2022, 12:56:33 »

Rok 2022 przyniesie wiele ekscytujących filmów, w tym Doctor Strange w Multiverse of Madness, Everything Everywhere At Once, czy Hotel Transylvania: Transformania. W tych filmowych adaptacjach z pewnością jest coś dla całej rodziny. Jednak następna dekada prawdopodobnie przyniesie jeszcze ciekawsze filmy, takie jak Star Trek: Discovery. Jakie filmy sprawią, że rok 2022 będzie wyjątkowy?
Wszystko wszędzie Wszystko na raz

W recenzjach filmowych „Wszystko wszędzie, wszystko na raz” jest jednym z najbardziej pamiętnych filmów 2022 roku. Scenariusz napisali Daniel Kwan i Daniel Scheinert, a w filmie występuje Michelle Yeoh jako Evelyn Wang, właścicielka pralni samoobsługowej, która musi połączyć się z równoległym wszechświatem wersje siebie w celu uratowania świata przed katastrofą. Michelle Yeoh wystąpiła wcześniej w kilku filmach akcji, takich jak Jutro nigdy nie umiera i Przyczajony tygrys, ukryty smok.
Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa

W „Doctor Strange in the Multiverse of Madness” zespół superbohaterów Marvela łączy siły z nastolatką z jego marzeń, by podróżować między różnymi światami. Walczą z wieloma zagrożeniami, w tym wersjami Strange z innych wszechświatów, które grożą zniszczeniem milionów ludzi w całym wieloświecie. A po drodze zespół świetnie się bawi! W tej odsłonie popularnej serii Marvel Comics na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!
Hotel Transylwania: Transformania

Sequel „Hotel Transylvania: Summer Vacation”, znany również jako „Transformania”, to amerykański film komediowy animowany komputerowo. Jest produkowany przez Sony Pictures Animation i Columbia Pictures, a wydany przez Amazon Studios. Jest to czwarta odsłona serii Hotel Transylvania i kontynuacja Hotelu Transylvania 3: Summer Vacation. Film wyreżyserowali Derek Drymon i Jennifer Kluska na podstawie powieści Nunzia Randazza i Amosa Vernona.
Shazam! Furia Bogów

W Shazamie! Fury of the Gods 2022, superbohater o supermocy, ponownie zmierzy się ze złoczyńcami greckiej mitologii. Tym razem Shazam zmierzy się z Kalypso i Hesperą, córkami greckiego tytana Atlasa. Film zapowiada się ekscytująco i będzie obowiązkowy dla fanów postaci DC Comics. Nie możemy się doczekać, co zrobi dalej Shazam!
Opad

W oryginalnym filmie HBO „The Fallout 2022” reżyserka Megan Park bada skutki szkolnej strzelaniny. Vada Cavell, grana przez Jennę Ortegę, jest zmuszona zmierzyć się ze skutkami tragedii, próbując naprawić relacje z rodziną, poradzić sobie z nowo odkrytymi mocami i pokręconym postrzeganiem rzeczywistości. Ale jej zmagania to dopiero początek. W filmie w obsadzie znaleźli się John Ortiz, Christine Horn i Austin Zajur.
Północny

W marcu 2022 roku The Northman został wypuszczony na ekrany kin. Otrzymał wysokie uznanie i zarobił 58 milionów dolarów na całym świecie. Oprócz oceny 7,5 IMDb w filmie występują również Alexander Skarsgard, Bjork i Ethan Hawke. Choć trudno jest zobaczyć fabułę bez spoilerów, film spodoba się fanom legendy Amletha. To bardzo zabawny film, który z pewnością sprawi, że widzowie będą chcieli więcej.
Najgorsza osoba na świecie

W marcu „Najgorsza osoba na świecie” trafi do kin, a ja podzielę się swoją recenzją. Pierwotnie napisałem tę recenzję do filmu, gdy był jeszcze w początkowej fazie, ale publikuję ją tutaj, ponieważ film miał niedawno premierę w Hulu. Ten norweski wpis dla najlepszego międzynarodowego filmu fabularnego jest jednym z pierwszych pretendentów do tytułu najlepszego filmu roku.

filmedy
Zapisane
Mixon
Full Member
***
Wiadomości: 119


WWW
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 25, 2023, 10:08:53 »

To świetna wiadomość. Ja mój ulubiony film znalazłem do obejrzenia dzięki portalowi wartoobejrzec.pl, polecam każdemu!
Zapisane
tonyadams
Newbie
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #2 : Sierpnia 14, 2023, 04:07:55 »

Osobiście bardzo lubię Doctor Strange in the Multiverse of Madness, wordle unlimited ponieważ jestem wielkim fanem uniwersum Marvela, a perspektywa zagłębienia się w eksplorację multiwersów i magię dodaje ekscytującej warstwy do kinowych wrażeń.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!