Wróć do strony głównej.
Marca 28, 2024, 07:33:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Prezent na imieniny dla mamy  (Przeczytany 2556 razy)
jagnum
Jr. Member
**
Wiadomości: 62


« : Sierpnia 16, 2022, 06:33:21 »

Witajcie. Czy macie pomysły na jakiś dobry prezent na imieniny dla mamy?  Coraz bliżej a ja w tym roku nie mam zupełnie pomysłu na to co podarować Uśmiech
Zapisane
Talma
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


« Odpowiedz #1 : Sierpnia 16, 2022, 07:57:25 »

Opcji jest wiele i w sumie najwięcej tutaj zależy od tego jak znasz daną osobę oraz jakie masz pieniądze na prezent. Inny prezent daje się gdy ma się do wydania na przykład 50 zł, zupełnie inny jak ma się do wydania złotych 500....

Od siebie polecam ceramikę Bolesławiecką, na ich stronie można znaleźć przepiękne kubeczki ceramiczne https://andyceramika.pl/kubki , można podarować jeden albo jeśli chcecie coś porządnego komplet - można kompletować z róznych serii i zawsze będzie to wyglądało dobrze Uśmiech
Zapisane
Mixon
Full Member
***
Wiadomości: 119


WWW
« Odpowiedz #2 : Padziernika 19, 2022, 12:12:20 »

Może upieczesz jakieś ciasto?
Zapisane
wodna12
Newbie
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #3 : Padziernika 25, 2022, 10:16:08 »

Ja ostatnio kupiłam zestaw do manicure, w którym były pilniczki, nożyczki, cążki do paznokci itp. Była bardzo zadowolona.  Uśmiech
Zapisane
clarisa
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #4 : Padziernika 29, 2022, 01:49:01 »

Fajnie... Ja przykładowo chce mojej  mamie teraz kupić swederm maść do rąk i jeszcze kilka innych produktów kosmetycznych. Wiecie cenię sobie produkty, które są użyteczne - według mnie takie prezenty są najlepsze.
Zapisane
alikante
Newbie
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #5 : Listopada 17, 2022, 08:55:44 »

Bardzo ciekawym prezentem może być występ striptizera w Radomiu. Generalnie powinna być zadowolona z tego, bo jest to niecodzienny widok Chichot
Zapisane
doria
Newbie
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #6 : Stycznia 07, 2023, 08:07:39 »

Zdecydowanie prezent dla każdego i na każdą okazję zakupisz w centrum m1, tam jest masa sklepów i jubiler więc nie ma opcji ze wyjdziesz z pustymi rękami Uśmiech A warto się wybrać na zakupy między 11 a 14 stycznia kiedy będą bazary pyszności i rozmaitości
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!