Wróć do strony głównej.
Kwietnia 28, 2024, 11:33:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Trudno znaleźć terapeutę specjalizującego się w leczeniu dorosłych z autyzmem  (Przeczytany 1309 razy)
domelexto
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Sierpnia 22, 2022, 02:57:24 »

Wszędzie, gdzie nie spojrzę, kręci się wokół dzieci lub dorosłych z autyzmem, którzy mają problemy z samodzielnym życiem. Jedyne miejsce, do którego mogę się zwrócić, to książki. Wiem, że mam pracę i mogę żyć samodzielnie, ale wciąż mam tyle spraw, że potrzebuję kogoś, kto mnie poprowadzi. Dużo poświęciłem na diagnozę, ale jest to trochę bezużyteczne, jeśli nie mogę znaleźć zasobów, które pomogą mi i wesprą mnie później. Brakuje podpór do grupy „poziomu 1” z kryteriów https://omegle.onl/  vshare diagnozy. Nadal mam do rozwiązania wiele problemów w związku, problemów komunikacyjnych i traum. Gdybym zwróciła się do terapeuty skupiającego się na traumie, są oni głównie dla ludzi, którzy przeszli przez naprawdę złe doświadczenia. Ciężko jest uzyskać pomoc, której potrzebujemy jako neuroróżnorodność.
« Ostatnia zmiana: Wrzenia 15, 2022, 01:00:21 wysłane przez domelexto » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!