Wróć do strony głównej.
Kwietnia 30, 2024, 05:01:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Rezygnacja z kontaktów towarzyskich  (Przeczytany 1559 razy)
koinabeda
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Wrzenia 15, 2022, 07:21:23 »

Myślę, że zrezygnowałem z prób pomyślnego nawiązywania kontaktów towarzyskich. To po prostu zbyt trudne, pochłania zbyt dużo energii i po osiągnięciu wieku 32 lat, z kilkoma wzlotami, ale głównie upadkami i kończeniem w tym samym miejscu, co zawsze, zbyt zmęczony, by próbować w tym momencie.

Nie jestem pewien, czy to ze względu na część mojej fazy demaskowania (zacząłem czytać o autyzmie / Aspergerach 3 lata temu i zdiagnozowano w zeszłym roku), nie jestem tak zawstydzony, że mam mało przyjaciół lub nie mam już, w pewnym sensie obejmuje to / nie próbuje tak ciężko, COVID stale pracuje w domu i / lub zachowanie unikające, lub po prostu połączenie tych wszystkich.

Taka postawa jest całkiem przyjemna w relaksujący sposób, ponieważ nie maskuję już tak bardzo, publicznie stimujesz itp., ale https://19216811.cam/  https://1921681001.id/ chciałbym mieć więcej przyjaciół i jestem trochę zaniepokojony, czy ta postawa odciągnie mnie od przyszłości potencjalne przyjaźnie, ale mam nadzieję, że bardziej podkreśli to przyjaźń, ponieważ jestem bardziej szczery wobec siebie, ale nie mam żadnych oczekiwań.

Po prostu nie obchodzi mnie to już tak bardzo. Wspomnę wprost, że nie mam żadnych przyjaciół w luźnej rozmowie, jeśli pojawi się temat przyjaźni i nie mam żadnych oczekiwań, że będą chcieli być moim przyjacielem, lub włożyli dużo wysiłku, aby spróbować od siebie bok. Mam dziewczynę i może to aż nadto.

Czy ktoś jeszcze przeżył coś podobnego lub ma jakieś myśli?
« Ostatnia zmiana: Wrzenia 29, 2022, 06:53:23 wysłane przez koinabeda » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!