Wróć do strony głównej.
Kwietnia 23, 2024, 03:32:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: stimming z „krzykiem” w środku  (Przeczytany 1797 razy)
kinropags
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Padziernika 06, 2022, 07:49:48 »

Dzisiaj próbuję się stłumić, ale wciąż czuję się niepewnie

Ostatnie 3 lata i czas w szkole: zawsze stimmingu: wielu nawet myślało, że bardzo wszystko maskuję, podczas gdy byłem całkowicie nieświadomy tego wszystkiego i bycia Aspergerem.

Zawsze miałam w sobie krzyk (tak to nazywam. To coś, co nie było w tobie, próbując się wyczołgać i wściekać. Coś, co sprawiło, że desperacko nie chciałem tego wypuścić, ale z drugiej strony nie chciałem niczego więcej, by tak po prostu odpuścić) .

Stymulując moje ciało próbowało złagodzić to napięcie. Czułem, że nie mam żadnej kontroli nad stimmami i desperacko próbowałem przestać. Ale to się po prostu wydarzyło, a ja nie byłem w stanie nic przeciwko temu zrobić (co zrobiłem, ponieważ krzyk wewnątrz mnie był tak rozpaczliwy, aby to wydobyć).
https://omegle.onl/  vshare
Chodzi o to, że zawsze bardzo się bałem, że ten krzyk się pojawi. Myślałem, że kiedy na to pozwolę, nie będę w stanie przestać. Krzyczałam, krzyczałam, wymachiwałam ramionami i po prostu pozwalałam, by szalała przez całe moje ciało. Poza. Tak bardzo się tego bałam, bałam się, że jeśli tak się stanie, że kogoś skrzywdzę lub sprawię, że będzie nieswojo. Stymulowanie pomaga, uwalnia się trochę z tego dyskomfortu.

Czy ktoś czuje to samo, a jeśli tak, to jak sobie z tym radzisz? Co to za „krzyk”!?
« Ostatnia zmiana: Padziernika 27, 2022, 12:51:50 wysłane przez kinropags » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!